RX 570 6 pin PSU için 8 pin dönüştürücü önerisi

enCoks

Centipat
RX 570 alacağım fakat benim PSU'da 6 pin var. RX 570 ise 8 pinlik bir ekran kartı. Buraya rica etsem dönüştürücü linki bırakır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:

Ne kadar sağlıklı bir iş bu bilemiyorum kartınıza zarar verebilir bilgi sahibi değilim link bırakmak için bıraktım karta bir şey olursa beddua kabul etmem :)

Hocam, kullanırken dikkat edilmesi gerekir. Piyasada kalitesiz ürün çok. Arkadaşın attığı iyi gibi duruyor.

Linkteki ürünü 4 senedir kullanmaktayım. Henüz bir sıkıntısını görmedim. Şu an hali hazırda ASUS 2060 Dual-Fan Edition ile kullanıyorum, bundan önce de 970 ile kullanıyordum.

(IDE Molex Güç Kablosu'ndan 8 pinlik PCI-E kablosuna.)

Linkteki ürünü 4 senedir kullanmaktayım. Henüz bir sıkıntısını görmedim. Şu an halihazırda ASUS 2060 Dual-fan Edition ile kullanıyorum, bundan önce de 970 ile kullanıyordum.

(IDE Molex güç Kablosu'ndan 8 pinlik PCI-e kablosuna.)

Hocam GittiGidiyor üzerinden görüntüleyemiyorum da acaba farklı link atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam GittiGidiyor üzerinden görüntüleyemiyorum da acaba farklı link atar mısınız?

Bu tarz bir ürün işinizi görecektir lakin bu şekilde ekran kartını bağlamanın çok da sağlıklı olmayacağını unutmayın. Sonuçta molex üzerinden alacağınız gücün ekran kartını tamamıyla sağlıklı bir şekilde besleyemeyeceği aşikâr.

İyi sosyaller.

Geri
Yukarı