RX 570, 72 Derece Normal mi?

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
Bu sıcaklık değeri normal mi? İlk oyunum oyunun sağladığı en yüksek grafik ayarlarında oynadım. İşlemcimin ve kasanın fanı var sadece toplamda 2 fan yapıyor.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek fanla bu ısı değeri gayet iyi. Başlığı değiştirmen iyi olur gören insanların kart hakkındaki fikirleri kötü etkilenebilir.

Bu sıcaklık değeri normal mi? İlk oyunum oyunun sağladığı en yüksek grafik ayarlarında oynadım. İşlemcimin ve kasanın fanı var sadece toplamda 2 fan yapıyor.

Eki Görüntüle 427057
Kasanızdaki fanlarla gayet normal. 2 intake 2 egzoz daha eklerseniz çok rahat 65 derecelerde çalışır ekran kartı fakat şuan bile sıcaklıklar iyi.

Yaz aylarında olduğumuzu ve ekran kartının yük altında olduğunu göz önüne alırsak gayet normal.

Teşekkür ederim. Beyler sıcaklık 76 dereceye kadar çıktı ve ekran kartı fanlarını açtı 2 fan yeri daha var kasamda fan alana kadar çok ısındırtmayan oyunlar oynasam daha mı doğru olur monitörü de idarelik kullanıyorum zaten 1600x900

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı