RX 570 8 GB ekran gidip gelmesi

• Konuyu başlatan rico
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 887

rico

Kilopat
Daha fazla  
4-5 ay önce APU bir sistem aldım kod yazmak için. Arkadaş bana 3 ay Mining'te kullandığı MSI Armor 8 GB RX 570 modelini oyun oynamam için ücretsiz verdi. Fakat şöyle bir sorun var. CoD Warzone'u 6-7 saat art arda oynadığımda sıkıntı yokken daha yeni 1 saatlik RDR 2 oyunumda ekran 2 saniyeliğine gidip geldi. Sıkıntı etmedim başta fakat şimdi masaüstünde de gidip geliyor. Mining olduğu için sıkıntılı olamaz çünkü 3 ay kullanıldı ve oyun performansında sıkıntı yok. Kartı tek vida tutuyor acaba ondan olabilir mi diye düşündüm (kart gidip gelir mi diye) ama o fikir de saçma geldi. Monitörle de alakasız, TV'de de aynı sıkıntı var. Sorun nedir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam mavi ekran vermedi bende devamke mi yapayım yoksa geri 9.1 mi yükleyeyim?
Oyun içinde alt+tab at geri dön alt+r bas mavi ekran vermiyorsa kalabilirsin. RDR 2'de de sıcaklık değerlerine bak masaüstüne atma problemini yaşamazsan kal. Yaşarsan 9.1'e düşmeyi dene.

Oyun içinde alt+tab at geri dön alt+r bas mavi ekran vermiyorsa kalabilirsin. RDR 2'de de sıcaklık değerlerine bak masaüstüne atma problemini yaşamazsan kal. Yaşarsan 9.1'e düşmeyi dene.
ALT+Tab'da sıkıntı yok, tekrar ekran sıkıntısı da vermedi, sanırım devam edeceğim.

Geri
Yukarı