RX 570 8 GB mı, RX 580 4 GB mı?

O da doğru. Milleti "enayi" yerine koymuş oluruz o şekilde de 🤣. Şaka bir yana ekran kartı dışında fena sistem değil. Arkadaş en kötü bir kaç sene sonra o kartı satıp R5 3600'ü hak eden kart alıp yola devam edebilir.

Aslında RX 570 8 GB güzel bir kart ama 2200 TL cidden abartı olmuş 1500-1600 TL falan olsaydı iyiydi. Onun dışında devam etsin böyle RTX 3050 Ti falan çıkınca belki yükseltir şimdilik keyif almaya baksın ultra ayarlarda oynayacağı tonla oyun var piyasada.

Aslında RX 570 8 GB güzel bir kart ama 2200 TL cidden abartı olmuş 1500-1600 TL falan olsaydı iyiydi. Onun dışında devam etsin böyle RTX 3050 Ti falan çıkınca belki yükseltir şimdilik keyif almaya baksın ultra ayarlarda oynayacağı tonla oyun var piyasada.
Ben de öyle düşünüyorum. Zaten RX570 ile RDR 2'yi bile yüksek ayarda sorunsuz oynuyorum. Kart performanslı ama fiyatına göre değil.

RX 570 8GB VRAM işleyecek gücü yok zaten. Hem bu kartlar çoktan eskidi, ne uzun ömürlülüğü? :D
"Cyberpunk güzel optimizasyonlu olsaydı 4 GB VRAM'im yetmeyecekti." 8 GB VRAM tamamını işleyemez ama 6 GB VRAM'e kadar yolu var. Şunu burada 4. kez falan diyorum herhalde. Her geçen gün oyunların kullandığı VRAM boyutu artıyor.

Kendimden biliyorum. RX 570 4 GB kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı