RX 570 8 GB Yükte 83 Derece normal midir?

HypeRisReal

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ekran kartım;

MSI Radeon RX 570 Armor 8G OC 8 GB GDDR5 256bit AMD ekran kartı​

Ekran kartım oyunlarda yük altında iken 80 - 83 dereceleri görüyor sorunun kasada ki hava akışından kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü kapalı bir kasa, kasayı değiştireceğim fakat kasa değişene kadar geçici bir önlem almak istiyorum neler tavsiye edebilirsiniz?

Oynadığım oyunlar: GTA V - Control - Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - Apex Legends - Valorant.

Sistem parçalarım:
Ryzen 5 1600 AF 3.2GHz
A320M Pro-e anakart.
8 GB DDR4 3000MHz RAM.
500W PSU.

Kasa kapağını açık bırakabilirsin şimdilik. Bir başka önerimde undervolt yapabilirsin. Forumda bir çok konu ve rehber mevcut. Isıda ciddi bir düşüş olabilir. Fan hızlarında da biraz oynama yapabilirsin.

Merhaba, ekran kartım;

MSI Radeon RX 570 Armor 8G OC 8 GB GDDR5 256bit AMD ekran kartı​

Ekran kartım oyunlarda yük altında iken 80 - 83 dereceleri görüyor sorunun kasada ki hava akışından kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü kapalı bir kasa, kasayı değiştireceğim fakat kasa değişene kadar geçici bir önlem almak istiyorum neler tavsiye edebilirsiniz?

Oynadığım oyunlar: GTA V - Control - Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - Apex Legends - Valorant.

Sistem parçalarım:
Ryzen 5 1600 AF 3.2GHz
A320M Pro-e anakart.
8 GB DDR4 3000MHz RAM.
500W PSU.

Aynı kartın ASUS modeli bende var şu ana kadar kart bende 75 dereceyi yükte bile görmedi öyle deyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı