RX 570 8G mining değerleri nasıl?

F16C

Decapat
Makaleler
2
27 MH/s ile kazım yapıyor kart. Sıcaklık 59 dereceyi hiç geçmedi. 115W civarı çekiyor. BIOS atmadım sadece Radeon ayarlarından aşağıdaki ayarları yaptım.

Core clock: 1150MHz.
Core voltage: 870v.
Memory clock: 2150 MHz.
Memory voltage: 900.

Şu anki değerlerim iyi mi? Daha fazla arttırmam için bir yol var mı? Teşekkürler.

Kardeşim bende kendi sistemimle mining yapıyorum, eğer başka bilgisayarın yoksa 54, 55 Mh/s altı kartla mining yapmanın hiçbir anlamı yok bence.

Kazanacağın 500 lira. 100 lira elektrik desen, 400 lira kalır. Haftada 100 lira için PC başına hiç oturmayacaksın. Para kazanmanında bir mantığı değmez o kartla. Ben yapmam yani 100 lira için.

Kardeşim bende kendi sistemimle mining yapıyorum, eğer başka bilgisayarın yoksa 54, 55 Mh/s altı kartla mining yapmanın hiçbir anlamı yok bence.

Kazanacağın 500 lira. 100 lira elektrik desen, 400 lira kalır. Haftada 100 lira için PC başına hiç oturmayacaksın. Para kazanmanında bir mantığı değmez o kartla. Ben yapmam yani 100 lira için.
Sorduğum soruyla bir alakası yok.

Bu arkadaş kendisi parayı kırdığından sana böyle yazıyor 100 lira da olsa para paradır niye küçümsüyorsun ki bir ton işsiz var bu ülkede tek sen mi kazanacaksın Mining'den para?

Benim yaptığım miningin haftalığı 400 liraya geliyor onun 1 aylığı 400 liraya geliyor. Maddi durumunuz olmadığı halde elinizdeki ekran kartınızı 100 lira için eskitecekseniz siz bilirsiniz. Arıza durumunda yeni kart veremezler piyasada kart yok. Kartın sıfırınında 3.5, 4 milyar olduğunu düşünürsek elde ettiği kar ile kartın parasını 1 senede çıkarabiliyor.

Yani olaya kar&zarar hesaplaması yaparak bakıldığında zarara giriyor. Ben 100 lira için zevkimden mahrum kalacağıma iş ararım. He derseniz ki sanane? Evet banane. Devam edin.

Geri
Yukarı