RX 570 alınır mı?

Rica ederim. Sadece o tarz oyunlar ise yeter bence sadece ileride bir işlemci yükseltmesi ile gayet iyi olur.

2. dönem belge getirsem ailem evi üstüne yapacak Allah razı olsun onlardan her istediğimi imkanları dahilinde yapıp sözlerini tutuyorlar zaten o yüzden imkanım dahilince bir şey yapıp kapatayım dedim PC'yi düşünmekten derslerimi düşünemiyorum iyi günler iyi sosyaller.

Günlerce kart aradım hepsi miningten iflahı kurumuş kartlar ya da kutusuz içi açılmış cihazlar on numara bir kart buldum FurMark'ta attırdım adama kutulu içi açılmamış sağlam sap +Nitro alınabilir mi?

Fiyatı 1500 TL

FurMark 10 dk fan 52 kart 73 derece.
Fiyatı iyi hocam eğer soylediginiz kadar temiz ise alınabilir. Güncel oyunlarda dahi kasmadan donmadan sorunsuz kullananlar var. Bende 8gb modeli var 4. Senesi hala sorunsuz kullanıyorum.

Günlerce kart aradım hepsi miningten iflahı kurumuş kartlar ya da kutusuz içi açılmış cihazlar on numara bir kart buldum FurMark'ta attırdım adama kutulu içi açılmamış sağlam sap +Nitro alınabilir mi?

Fiyatı 1500 TL.

FurMark 10 dk fan 52 kart 73 derece.

Reis benim 3 senedir kullanıyorum mining falan yapmadım sadece oyun 8 GB kart alacaksan konuşuruz.

Geri
Yukarı