RX 570 aygıt yöneticisinde gözükmüyor

BlackAxe

Kilopat
Daha fazla  
Driver'ları yanlış kurdum bilgisayar mavi ekran veriyordu. Güvenli modu açarak aygıt yöneticisinden kaldırdım. Oradan kaldırınca ekran kartını hiç görmüyor Win8 AMD driverlarını desteklemiyor bu yüzden farklı yöntemler kullanıyorum aygıt yöneticisinde RX570 diye görmem lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile kaldıramıyorum sürekli bir hata mesajı veriyor "launching application failed! A problem occurred in One of the module, send your DDU logs to the developer. Could not load file or Assembly 'System, version=4.0.0.0, culture=neutral, publickeytoken=B77A5C561934E089' or One of its dependencies. The module was expected to contain an Assembly manifest.

DDU ile kaldıramıyorum sürekli bir hata mesajı veriyor "launching application failed! A problem occurred in One of the module, send your DDU logs to the developer. Could not load file or Assembly 'System, version=4.0.0.0, culture=neutral, publickeytoken=B77A5C561934E089' or One of its dependencies. The module was expected to contain an Assembly manifest.
Driverı yeniden kurun sonra güvenli modda DDU ile silmeye çalışın. Kaldırma işlemi başarılı olursa yeniden yüklersiniz. Çözüm olmazsa format atmayı deneyebilirsiniz. Windows 8 kullandığım günler de driver savaşları veriyordum. Windows 10 2004 sürümünü kullanmanızı tavsiye ederim.

Driver'ı yeniden kurun sonra güvenli modda DDU ile silmeye çalışın. Kaldırma işlemi başarılı olursa yeniden yüklersiniz. Çözüm olmazsa format atmayı deneyebilirsiniz. Windows 8 kullandığım günler de Driver savaşları veriyordum. Windows 10 2004 sürümünü kullanmanızı tavsiye ederim.

Mantıklı olan bu fakat Win8 sevgim var. Yapcak bir şey yok gibi bu Driver kurmanın bir yolunu bulamadım mecbur Windows 10 kurcaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı