RX 570 bilgisayar ne kadar eder?

Evet işte bu fiyat artışlarının sebebi kur. Bu sistem 5500TL edeceğini söyleyen arkadaşlar paralel evrende kurun 10 senedir sabit olduğu bir dönemde yaşıyor sanırım. Ya da Efsane Cuma indirimlerini daimi sanıyorlar.

Orası öyle bende 3300X var biliyorsun bakıyorum sıfır 3500X 2600 TL, 3600 ise 2900 TL olmuş. Şimdi ben bu işlemciyi satmak istesem 1700-1800 TL fiyat çekmek zorunda kalacağım belki. TL'nin şu anda değeri yok mal daha önemli.

Heyecandan ne attığına bile bakmamış 😀 Bilgisizlik işte...

Al o zaman sana bir B450M :)
Bende fiyatı konusuna bir şey demiyorum. Sen gidiyorsun kendi anakartımın kat kat altında vasat bir anakart paylaşıyorsun ve bunları bir tutuyorsun.
Fiyatları biz belirlemiyoruz. Konu sahibinin anakartının en ucuz fiyatı şu an 469TL, neden zararına satsın adam?

Tamam o zaman, benim 775 pin anakartımın satış fiyatı 1900 TL. Bende bilgisayarıma 2500 lira fiyat koydum! E zaten anakartım çok değerli.

Al o zaman sana bir B450M :)

E anladık aynı şeyi bin defa atmana gerek yok. Şimdi gidip Gigabyte A320 S2H fiyatlarına bak, en ucuzu 469TL. Dediğim gibi fiyatı biz belirlemiyoruz ancak durum bu.

Tamam o zaman, benim 775 pin anakartımın satış fiyatı 1900 TL. Bende bilgisayarıma 2500 lira fiyat koydum! E zaten anakartım çok değerli.

Şu argümana bak ya, kaç dakikam ziyan oldu 😀Bir daha mesajlarımı alıntılama, cevap vererek zamanımı harcadığım yetti.

E anladık aynı şeyi bin defa atmana gerek yok. Şimdi gidip Gigabyte A320 S2H fiyatlarına bak, en ucuzu 469TL. Dediğim gibi fiyatı biz belirlemiyoruz ancak durum bu.

Neyse trollükten fazlası değil yaptığın. Hala A320M diyorsun. Daha ucuz B450 atıyoruz savunduğuna bak. B450 varken kim bakar A320M'e?

Neyse trollükten fazlası değil yaptığın. Hala A320M diyorsun. Daha ucuz B450 atıyoruz savunduğuna bak. B450 varken kim bakar A320M'e?

Hâlâ yanı şeyi yazıyorsun ya, bu bir şaka mı anlayamadım ki 😀 En ucuz Gigabyte A320 S2H fiyatı 469TL diyorum, fiyatı ben belirlemiyorum diyorum bana hâlâ B450 diyorsun, aynı şeyi tekrarlayıp duruyorsun. En ucuz A320 S2H 469TL'yken ne yapsın adam piyasanın altına mı satsın, bunu mu diyorsun?

Yalnız arkadaş anakart değil komple kasa satıyor. Anakart satsa haklısınız ancak ikinci el bir PC'nin anakartı şu olsun beğenmedim diyemiyorsunuz alırken.

Evet bir de bu var, sanki sadece anakart satıyormuş gibi muamele ediyor konu sahibine, oysa ortada komple bir kasa var. Bilgisizlik işte.

Vallahi keşke ürün satarken karşıma şöyle adamlar gelse.

Şurada adam 380e sıfır B450 satarken ben A320'ye baksana sıfırı 469 TL demeye utanırım yüzüm kızarır.

Geri
Yukarı