RX 570 ekran kartını garantiye göndermek

Er73748

Kilopat
Makaleler
10
Merhaba, son zamanlarda RX 570 ekran kartımdan görüntü alamıyorum. Farklı monitörlerle, kablolarla denedim, sonuç değişmedi. Şimdilik işlemciden görüntü alıyorum. Bu kartın garantisi devam ediyor. Ayrıca kasanın da garantisi devam ediyor. Bu kartı, kasayı aldığım yere mi götürmeliyim mı yoksa başka bir yere mi göndermeliyim? Kartın tam modeli; ASUS Expedition RX 570 OC 4 GB. İnternetten biraz araştırdığımda "My ASUS" adlı bir program gördüm. Bu programdan faydalanabilir miyim?

Merhaba, son zamanlarda RX 570 ekran kartımdan görüntü alamıyorum. Farklı monitörlerle, kablolarla denedim, sonuç değişmedi. Şimdilik işlemciden görüntü alıyorum. Bu kartın garantisi devam ediyor. Ayrıca kasanın da garantisi devam ediyor. Bu kartı, kasayı aldığım yere mi götürmeliyim mı yoksa başka bir yere mi göndermeliyim? Kartın tam modeli; ASUS Expedition RX 570 OC 4 GB. İnternetten biraz araştırdığımda "my ASUS" adlı bir program gördüm. Bu programdan faydalanabilir miyim?

Program değil de benim de ASUS kartım yandı ASUS'u arıyorsun. Onlar seni yönlendiriyorlar. Sonra da kurye eve gelip kartını alıp infocomm a götürüyor.

Geri
Yukarı