rx 570 Ekranın gidip gelmesi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Sigortacı
RX-570 Nitro+ ekran kartına sahibim. Monitöre dönüştürücü kullanarak görüntü veriyorum. Ekran kartına güncelleme gelmişti ve güncelledim. Ekran sürekli gidip gidip geliyor. Güncellemeden önce böyle bir sorunum yoktu. Neden böyle yapıyor?

Temmuzda aldım hb indirimden 700 tl ye msi armor 570 4G. Bir iki ay sonra ekran kararma, ardından kilitlenme sıklaştı. 4 kez gönderdikten sonra değişim çıktı. 1,5 ay kadar uğraşıdan sonra 590 nitro aldım aralıkta. Bunda da arada yapıyor fakat 570 kadar değil. Biraz da adranalin kaynaklı. 5xx, 5xxxx serilerinde hep var maalesef.

Hocam ekran kartında Nvidia,İşlemci'de Amd.
Temmuzda aldım hb indirimden 700 tl ye msi armor 570 4G. Bir iki ay sonra ekran kararma, ardından kilitlenme sıklaştı. 4 kez gönderdikten sonra değişim çıktı. 1,5 ay kadar uğraşıdan sonra 590 nitro aldım aralıkta. Bunda da arada yapıyor fakat 570 kadar değil. Biraz da adranalin kaynaklı. 5xx, 5xxxx serilerinde hep var maalesef.

Bende eskiden tam ekran bir şeyler açtığımda oluyordu. Sizde de bu şekilde mi?
Yok bilgisayarı ilk açtığımda bile bir kaç kez gidip gelme oluyor.
Hocam yani bunun çözümü yok mu ? Sırf böyle gidip gelme olmasın diye yeni monitör bile almayı düşüyordum. Belki HDMI dönüştürücüsünün gücü yetmiyordur diye düşündüm.

Hocam yani bunun çözümü yok mu ? Sırf böyle gidip gelme olmasın diye yeni monitör bile almayı düşüyordum. Belki HDMI dönüştürücüsünün gücü yetmiyordur diye düşündüm.
Farklı bir monitör veya kablo ile deneme şansınız varsa deneyin. Benim RX570'de benzer bir sorun var. Bazen tam ekran oyun veya video açtığım zaman ekran gidiyor.

Bence boşuna uğraşmayın. Direk servise gönderin garantisi varsa. Zamanında Recep Bey de bana öyle dedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı