Çözüldü RX 570 fanı dönmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Görkem Ertopcu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar MSI Armor RX 570 4 GB OC Edition ekran kartım var. Sol fan dönüyor sağ fan dönmüyor. Sıcaklık testleri yaptım 80 dereceye geldi sol fan dönüyor fakat sağ fan hala dönmüyor. Ne yapacağım?

Çözüm
Arkadaşlar aynı sorun bende de var ben fanların da kablolarınında yönlerini değiştirdiğim halde soldaki fan asla dönmüyor soldakini sağa sağdakini sola takıyorum yine soldaki fan dönmüyor yani sol yuvada bir sorun var garanti falan yok üründe ciddi bir sorun mudur bu yaptırsam pahalıyamı mâl olur? Ürün Sapphire RX570.

En son garantiye verdim. Bedavaya fanlarını değiştirdiler. Sorunum böyle düzeldi.
Arkadaşlar bayağı uğraştım sonra bıraktım sevise veririm dedim sonra fan kıpraşmaya başladı sonra sorun ortadan kalktı ama ileride bir dağa yapar mı bilmem yardımlarınız için teşekkür ederim.

Arkadaşlar aynı sorun bende de var ben fanların da kablolarınında yönlerini değiştirdiğim halde soldaki fan asla dönmüyor soldakini sağa sağdakini sola takıyorum yine soldaki fan dönmüyor yani sol yuvada bir sorun var garanti felan yok üründe ciddi bir sorunmudur bu yaptırsam pahalıyamı mâl olur ? Ürün sapphire rx570

Arkadaşlar aynı sorun bende de var ben fanların da kablolarınında yönlerini değiştirdiğim halde soldaki fan asla dönmüyor soldakini sağa sağdakini sola takıyorum yine soldaki fan dönmüyor yani sol yuvada bir sorun var garanti falan yok üründe ciddi bir sorun mudur bu yaptırsam pahalıyamı mâl olur? Ürün Sapphire RX570.

En son garantiye verdim. Bedavaya fanlarını değiştirdiler. Sorunum böyle düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı