Çözüldü RX 570 görüntü sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ElvanKAMAN

Hectopat
Bilgisayarıma yeni ekran kartı (RX 570), anakart ve güç kaynağı aldım. RX570'i anakarta takıyorum ışıkları yanıyor fanı dönüyor fakat görüntü gelmiyor. Aynı şekilde eski ekran kartımı taktım ATI Radeon HD 4600 onda görüntü geliyor fakat resimdeki gibi.
Driver yüklemeye çalışıyorum olmuyor. Ne yapmam lazım?
368565

Böyle biçimsiz gösteriyor HD 4600'de. RX570'de ise görüntü hiç gelmiyor. Ama ekran kartı sağlam yeni aldım 0 çalıştığına eminim.

Çözüm
Kablo bağlantısı falan doğru eminim. Sorunu hallettim sıkıntı VGA-DVI dönüştürücü görüntü vermiyordu bende HDMI ile televizyona bağladım çözüldü. Ben de gidip VGA-HDMI dönüştürücü aldım şu an çalışıyor.
Kablo bağlantısı falan doğru eminim. Sorunu hallettim sıkıntı VGA-DVI dönüştürücü görüntü vermiyordu bende HDMI ile televizyona bağladım çözüldü. Ben de gidip VGA-HDMI dönüştürücü aldım şu an çalışıyor.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı