RX 570 görüntüde karıncalanma

Elwess

Hectopat
Yer
İstanbul/4.Levent
Daha fazla  
Arkadaşlar 4 gün önce bir sistem almıştım. İlk 2 gün sorunsuz kullanırken dün monitörde resimdeki gibi karıncalanmalar olmuştu. İlk olarak monitörden sanmıştım çünkü geçici olarak eski bir monitör kullanıyordum. Sistemi televizyona bağlayınca yine karıncalanmalar devam ediyordu. Bugün yeni monitör aldığımda yine karıncalanmalar vardı.

Dün JustCause 3 indirmiştim ve oyun açılmadan önce bana DirectX 12 seçeneği ile görüntünüzde iyileşmeler yapabiliriz gibisinden bir şey demişti ben tam hatırlamıyorum. Sorun ondan sonra başladı. Bir ara geçmişti fakat şimdi tekrar var. Ekran kartım RX 570. Sorun ekran kartında mı? Garantiye kabul ederler mi?
Arkadaşlar 4 gün önce bir sistem almıştım. İlk 2 gün sorunsuz kullanırken dün monitörde resimdeki gibi karıncalanmalar olmuştu. İlk olarak monitörden sanmıştım çünkü geçici olarak eski bir monitör kullanıyordum. Sistemi televizyona bağlayınca yine karıncalanmalar devam ediyordu. Bugün yeni monitör aldığımda yine karıncalanmalar vardı.

Dün JustCause 3 indirmiştim ve oyun açılmadan önce bana DirectX 12 seçeneği ile görüntünüzde iyileşmeler yapabiliriz gibisinden bir şey demişti ben tam hatırlamıyorum. Sorun ondan sonra başladı. Bir ara geçmişti fakat şimdi tekrar var. Ekran kartım RX 570. Sorun ekran kartında mı? Garantiye kabul ederler mi?
DVI,HDMI ve VGA üç kabloyla da denendi.Hepsinde sonuç aynı.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2019-01-22 at 17.23.01.jpeg
    WhatsApp Image 2019-01-22 at 17.23.01.jpeg
    182,3 KB · Görüntüleme: 72
  • WhatsApp Image 2019-01-22 at 17.23.01 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2019-01-22 at 17.23.01 (1).jpeg
    367,3 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı