RX 570 GPU kullanımı %0'a düşüyor

Mert Mustafa K

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Sistemim:
Ryzen 3 3200G 3.6 GHz
8 GB 3000 MHz RAM
RX 570 4 GB
HDD 1 TB 7200RPM
Fortnite oynarken aniden GPU kullanımı %0'a düşüyor ve takılma yaşıyorum. Sitelerde araştırdım, sürücü kaldırıp kurmalarını gerektiğini söylüyorlar. Sizce sorunun çözümü nedir ve RX 570 için önerdiğiniz sürücü sürümü var mı?

Merhaba. Sistemim:
Ryzen 3 3200G 3.6 GHz
8 GB 3000 MHz RAM
RX 570 4 GB
HDD 1 TB 7200RPM
Fortnite oynarken aniden GPU kullanımı %0'a düşüyor ve takılma yaşıyorum. Sitelerde araştırdım, sürücü kaldırıp kurmalarını gerektiğini söylüyorlar. Sizce sorunun çözümü nedir ve RX 570 için önerdiğiniz sürücü sürümü var mı?
Sürücüyle pek alakası yok gibi. Fortnite işlemciye yük bindiren bir oyun muhtemelen darboğaz sorunu yaşıyorsunuz. RAM'inizi çift kanal yaparsanız sorununuz yüksek ihtimalle çözülecektir.

Merhaba. Sistemim:
Ryzen 3 3200G 3.6 GHz.
8 GB 3000 MHz RAM.
RX 570 4 GB.
HDD 1 TB 7200RPM.

Hocam APU işlemciler, genellikle böyle ekran kartlarına, darboğaz yapıyor. Ondan kaynaklı olabilir.

Büyük ihtimalle RAM kaynaklı. Hem 8GB olması hem de değilse çift kanal olmaması Fortnite tarzı oyunlarda sıkıntı yaratabilir.

Arkadaşlar RAM almaktan başka bir yolu var mıdır?
Dropla oynamaya alışın o zaman 8 GB artık yetersiz.

Teşekkür ederim ilgilendiğin için.
Şu anlık RAM'im.

Crucial 8 GB (1x8GB) Ballistix DDR4 3000MHz CL15 PC RAM​

Bu RAM şu an pahalı bunun yanına nasıl bir RAM almalıyım tavsiye verir misiniz?

Son düzenleme:
Arkadaşlar RAM almaktan başka bir yolu var mıdır?

Teşekkür ederim ilgilendiğin için.
Şu anlık RAM'im.

Crucial 8 GB (1x8GB) Ballistix DDR4 3000MHz CL15 PC RAM​

Bu RAM şu an pahalı bunun yanına nasıl bir RAM almalıyım tavsiye verir misiniz?
CL ve MHz değeri aynı olduğu sürece her RAM olabilir ama uyumlu çalışma garantisi veremeyiz. En iyisi koduna kadar aynısından almak.

Merhaba. Sistemim:
Ryzen 3 3200G 3.6 GHz
8 GB 3000 MHz RAM
RX 570 4 GB
HDD 1 TB 7200RPM

Reis çözdün mü sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı