Çözüldü RX 570 güncelleme sonrası ısınma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dogus123

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. MSI Gaming X 4 GB RX 570 modeline sahibim. Son gelen güncellemeden önce hiçbir sorun yoktu, 75 dereceyi geçmiyordu kart. Fakat son güncellemeyi yaptım ve kart Deliver Us the Moon olsun, Control olsun 82-83 derecelere çıkıyor. Undervolt denedim, bir şeyler fark etti fakat tam yapamadım. Tertemiz bir kurulum mu yapsam, her şeyi baştan mı yapsam bilmiyorum.

Kasa hava akışı falan gayet iyi. 2-3 gün öncesine kadar oyunlarda iyi ısısı vardı fakat güncellemeden sonra bayağı kötü oldu. Ne yapmalıyım? Eski bir güncelleme indirdim onu kurdum fakat sonuç hala aynı.

Çözüm
Eğer sistemde sıkıntı yoksa doğru yapmışsınız demektir.
DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi | Technopat Sosyal

Hiç sorun yok görünüyor çok şaşırdım ve böyle performans alacağımı düşünmemiştim teşekkürler :)
Aynı sorun bende de var BIOS ve ekran kartı son sürümlerini güncelledim RX580 Pulse oyunlarda ekranda sinyal gidiyor ve kasa çalışıyor bende aynı yöntemi deneyeyim sorun ısıda çünkü fanlar yeteri kadar sanırım çalışmıyor ya da devreye girmiyor bendekide yeni sistem 4 aylık PC toplamda 150 saati geçmemiştir oyun oynama daha önce problem yoktu.

Benim yaptığım ayarlara bakabilirsin fakat kendi sisteminde nasıldır bilmiyorum değişkenlik gösterebiliyor. Deneye deneye hata verirse bir 10 artırırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı