RX 570 için en uygun driver

karaliovski

Hectopat
Yukarıda da belirttiğim gibi şu an 20.4.2 sürümünü kullanmaktayım, daha güncel ve iyisi varsa önerirseniz sevinirim stabil olması çok daha iyi olur.

Yukarıda da belirttiğim gibi şu an 20.4.2 sürümünü kullanmaktayım, daha güncel ve iyisi varsa önerirseniz sevinirim stabil olması çok daha iyi olur.

Uzun zamandır 20.4.2 sürümünü kullanıyorum, bir dönem üst sürümlere güncelleyip sorun yaşadığım için aynı sürümde kalmayı tercih ettim. Şuan yeni sürümler hakkında detaylı bir analiz yok diye biliyorum.

Uzun zamandır 20.4.2 sürümünü kullanıyorum, bir dönem üst sürümlere güncelleyip sorun yaşadığım için aynı sürümde kalmayı tercih ettim. Şu an yeni sürümler hakkında detaylı bir analiz yok diye biliyorum.

300 MHz sabit sorunu yaşadığım için değiştirmek istedim aslında. Onun haricinde bir sıkıntım yoktu.

OCCT ile denediğimde ise Max 900 MHz'ye kadar cıkmıştı, ve bir anda ekran Full gri oldu PC kapadım açtım bir şey olmadı.

Orada bir problem olması lazım, OC olmadan bile oyun yada stres testinde otomatik olarak 1300 MHz ye çıkması gerekiyor. Sen dediğim gibi DDU ile sürücüyü kaldırıp aynı sürücüyü yani 20.4.2 sürümü indirip kurar mısın?

Geri
Yukarı