RX 570 için İşlemci ve anakart tavsiyesi

RazQr94TR

Kilopat
Yer
KKTC
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamın aleyküm arkadaşlar, herkese iyi haftalar dilerim. Şimdi benim sormak istediğim birkaç soru var bu yüzden de yardımınıza ihtiyacım var, lafı fazla uzatmadan sorularıma geçiyorum. Aliexpress'de uygun fiyatlı Gigabyte RX 570 4 GB 256 Bit ekran kartı buldum, ortalama fiyatı 600 TL bandında. Toplama bilgisayar düşündüğüm için parçaları tek sefer de almayacağım. Her ay 1 parça alacağım. Sizce bu ekran kartı nasıl bir kart? Günümüz oyunlarını oynatır mı? (Yüksek ayarlarda oynama gibi bir düşüncem yok, tek istediğim orta ayarlar bile yeter kasmadan oyun oynamak. ) Eğer bu ekran kartı sizce iyi bir kartsa bu karta uygun işlemci ve işlemciye uygun bir anakart önerisi istiyorum. (Aklımda AMD tabanlı bir sistem kurmak var, önceki sistemim Intel tabanlı bir sistemdi. ) Bütçem her parça için ayrı olacak şekilde 600-700 TL. Bu arada dipnot geçeyim, bütçeni şu kadar arttır şunu al tarzında önerilere açığım. Ve şunu da belirtmeden geçmeyeyim, ürünlerin hepsini Aliexpress'den almayı planlıyorum. Türkiye'de yaşamadığım için kargo sorunum olacağını düşünmüyorum. (6 seneye yakındır düzenli olarak Aliexpress'den alışveriş yapıyorum. Fiyatı yüksek ürünlerde sipariş ettim, toptan olarak da ürünler satın aldım. Kargoda sıkıntılar yaşamadım. )
Şimdiden yardım eden herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
İşlemci:

Anakart:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı