RX 570 kaç sene daha yüksek ayarlarda oynatır?

RX 570 2023 yılında 1080p en düşük ayarda bile 30 FPS altına düşebilir. Ben Cyberpunk oynarken 1080p yüksek ayarda aldığım görüntüyü atayım(RX 570 8 GB kullanıyorum).

Cyberpunk 1080p High.jpg

Sistem gereksinimleri genelde gerçeği yansıtmıyor.

5 sene öncesinin orta seviye kartının bu grafiklerde akıcı oynatabileceğini düşünüyorsan kötü haberlerim var. Far Cry 5, 4 sene önceki oyun orada tabii ki rahat oynatması normal. Next-gen grafiklerde bunlar direkt oyun içi görüntüleri.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam Cyberpunk gibi optimizasyonu rezalet bir oyunda şuan ki en iyi kartlar bile sıkıntı yaşıyor.

Optimizasyonu rezalet değil, istediği sistem gereksinimi yüksek. 1 ay önce bunu kaydettim sorun yaşıyor gibi görünmüyor, izleyebilirsin.

RX 570 2023 yılında 1080p en düşük ayarda bile 30 FPS altına düşebilir. Ben Cyberpunk oynarken 1080p yüksek ayarda aldığım görüntüyü atayım(RX 570 8 GB kullanıyorum).

Eki Görüntüle 1390854

Oyundaki kalabalığı orta yap. Bu oyunda işlemci gücü de çok ön plana çıkıyor. Geçen sene 5500 XT ile oynuyordum Ryzen 1500X ile 3300X'in yarattığı akıcılık arasında ciddi fark vardı.

Güncel bir oyun olan Elden Ring değerlerim. Yüksek ayarlar, o kadar OC yapmama rağmen değerler ortada. Standart bir RX 570 10-12 FPS düşük verecektir bu arada. Şu an bile giriş seviyesi olmaya başladı, iddialaşmak gereksiz yani.

Eki Görüntüle 1390861

Güzel OC olmuş. İşlemci de %99 beslemeyi vurmuş.

Oyundaki kalabalığı orta yap. Bu oyunda işlemci gücü de çok ön plana çıkıyor. Geçen sene 5500 XT ile oynuyordum Ryzen 1500X ile 3300X'in yarattığı akıcılık arasında ciddi fark vardı.

Güzel OC olmuş. İşlemci de %99 beslemeyi vurmuş.
Genellikle %100 kullanıyor ama %98-100 aralığında oynuyor biraz.

Geri
Yukarı