RX 570 kartı ile madencilik

mcelik78

Hectopat
Elimde bir adet RX 570 4 GB model var. Bu işe hobi olarak girmek istiyorum ve karım iyi olursa profesyonel devam edeceğim. Buraya gelip 4 GB ile mining yapamazsın yazacaksanız hiç yazmayın BTC veya ETH kazmayacağım zaten. Diğer alt coinlerde yani Ravencoin ve ETC gibi coinleri kazarak elektrik dışında 300 lira kar bırakabilirsem başlamayı düşünüyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.

Miningi yaptığın odanın sürekli havalanması gerekiyor ve o odada durmamalısın kuru hava bıraktığı için derini soyar RX 570 ile mining yaparsın ama ne kadar yaparsın belli bir süre sonra iflas eder tek başına çok zorlanır kar elde eder misin bilmem denemen lazım.

Miningi yaptığın odanın sürekli havalanması gerekiyor ve o odada durmamalısın kuru hava bıraktığı için derini soyar RX 570 ile mining yaparsın ama ne kadar yaparsın belli bir süre sonra iflas eder tek başına çok zorlanır kar elde eder misin bilmem denemen lazım.
Ne yaptın hocam :D Aynı odada 15 kart ile madencilik yaparken dediklerini yaşamadım. Mantıklı ayarlar yaparsan oyundaki kullanımdan daha düşük sıcaklıkta çalışır ve kart da iflas etmez.

lolminer veya dualboot yapıp hiveos ile başlamayı düşünüyorum daha fazla mı kar bırakır
Windowsta yap hocam eziyete değmez. Hangi coin kazacağın hakkında bir bilgim yok ben ETC kazdım bu zamana kadar.
Zaten aşırı kazanmayacaksın Nicehash de bir seçenek hem BTC olarak ödeme alırsın daha güzel.

Geri
Yukarı