Çözüldü RX 570 mining yapmak oyun performansını ne kadar azaltır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dufiwn

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İstanbul
Ryzen 5 1600 AF ve Sapphire Nitro RX 570 4G'li sistemim var. Karantina dönemi vs. ek gelir yaratması için mining yapmayı düşündüm. Bazı sitelerde ve YouTube da elektrik faturasından düştükten sonra 400 TL civarı gelir getirdiği söyleniyor. Mining yapsam bilgisayara ne kadar verir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şuanki kazım hızınız ve ortalamanız 1.1 MH/s olarak gözüküyor ondan dolayı öyle hesaplanmıştır. Sizin kartınız ile 30 MH/s Üstüne çıkılabiliyor. Kabaca bir hesap ile aylık 90 dolar filan eder.
Binance pool veya ethermine havuzunu öneririm. Eğer günlük ödeme isterseniz binance ama 2 haftada ödeme alırım sorun yok daha fazla ve stabil kazanayım derseniz ethermine.
Youtube da video izledim ve başlattım. 5-10 Dakika geçti ama benim kart 0.270 MH/s yapıyor. Hızlanması için belli bir süre beklemek mi gerekiyor?

Youtube da video izledim ve başlattım. 5-10 Dakika geçti ama benim kart 0.270 MH/s yapıyor. Hızlanması için belli bir süre beklemek mi gerekiyor?
Ekran kartını kullanan başka bir program mı vardı? Öyle bir hız normal değil.
12 saat kazım yaptıktan sonra kazım yaptığım eth hızlı bir şekilde düşüyor. Sebebi nedir?
Sadece 12 saat mı kazdınız günde? Binance kullanıyorsanız ödül hesaplama şeklinde dolayı kazancınız azalıyor.

Son düzenleme:
Ekran kartını kullanan başka bir program mı vardı? Öyle bir hız normal değil.

Sadece 12 saat mı kazdınız günde? Binance kullanıyorsanız ödül hesaplama şeklinde dolayı kazancınız azalıyor.
1-2 Farklı program denedim. 0.30 veya 0.270 gibi hızlar veriyor. Sebebini çözemedim. Nicehash diye bir program indirdim onda da MH/s yerini göremedim ama günde 1.8$ gibi bir kazanç gösteriyordu.

1-2 Farklı program denedim. 0.30 veya 0.270 gibi hızlar veriyor. Sebebini çözemedim. Nicehash diye bir program indirdim onda da MH/s yerini göremedim ama günde 1.8$ gibi bir kazanç gösteriyordu.
Hocam kusura bakmayın kartınızın 4gb olduğunu yeni farkettim. 4gb ile ethereum kazamazsınız. Etc veya raven kazabilirsiniz. Günde 2.8 dolar gibi bir getirisi var onunda.

Hocam kusura bakmayın kartınızın 4gb olduğunu yeni farkettim. 4gb ile ethereum kazamazsınız. Etc veya raven kazabilirsiniz. Günde 2.8 dolar gibi bir getirisi var onunda.
ETC kazmayı denedim 24.550 MH/s gözüküyor. Ethermine sitesine bakınca tahmini kazanç yerinde ayda 3.50$ gözüküyor çok az değil mi?

Şuanki kazım hızınız ve ortalamanız 1.1 MH/s olarak gözüküyor ondan dolayı öyle hesaplanmıştır. Sizin kartınız ile 30 MH/s Üstüne çıkılabiliyor. Kabaca bir hesap ile aylık 90 dolar filan eder.

Çözüm
Son bir sorum daha olacak sitedeki kazanç 55.5 MH/s olarak güncellendi. Şimdi 2 hafta oldu diyelim ben bu parayı nasıl çekebilirim? PhoenixMiner ile yapıyorum ve binance cüzdanı kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı