RX 570 OC Alınır mı?

ilyaskarabay

Kilopat
Merhaba, ben de ASUS RX 570OC Expedition sürümü vardı. 2 defa bozuldu, sorduğumda kronik hatası olduğunu anladım. Sonuç olarak iade edip MSI Armor RX 570 OC almak istiyorum. Bu kartın bir kronik hatası var mı? Eğer varsa hangi kartı almamı önerirsiniz? Teşekkürler.

Şu anda çalışıyor prensim.3 aydır kullanıyorum ısınma , performans düşüklüğü , sorun yaşamadım.Bence tek eksi yönü backplate olmaması ancak çok sorun teşkil etmiyor.

Sapphire kullanıyorum ve gayet memnunum, imkanın varsa bu markayıda alabilirsin. Fakat imkanın yoksa MSI'da gayet iyi olur, Asus kullanan birçok arkadaşım var fakat onlarda bu sıkıntı olmadı. Sen şanssızmışsın :)

Tam emin olmamak ile beraber MSI Armor RX 570' in ısı probleminin olduğunu duyuyorum. Kart biraz sıcak çalışıyor olabilir. Kullanmadığım için kesin yorum yapamıyorum ancak forumda bununla ilgili bir kaç konuya denk gelmiştim. Araştırmanı öneririm.

Merhaba, ben de ASUS RX 570OC Expedition sürümü vardı. 2 defa bozuldu, sorduğumda kronik hatası olduğunu anladım. Sonuç olarak iade edip MSI Armor RX 570 OC almak istiyorum. Bu kartın bir kronik hatası var mı? Eğer varsa hangi kartı almamı önerirsiniz? Teşekkürler.

Arkadaşım sakın öyle bir şey yapma, Armor modelinde de kronik sorun var. Isınıyor ve hatalı. Sapphire veya ASUS Strix modelini alabilirsin.

RX 570 Armor kullanıcısıyım ve sıcaklık problemi vardı, doğru fakat undervolt ile fan ayarı yaparak problemi çözdüm. Şu an sorunsuz. Bu ayarlamalar 10 dakikanızı almaz, basit.

Alabiliyorsanız Nitro+ alın tabii.

Armor almak yapacağın en büyük hata olur. Aslınsa strix modeli soğutması en iyi modeldir Nvdia tarafında AMD'de ise 2. dir. Ama sana tavsiyem saphire nitro olacaktır AMD kanadındaki en iyi soğutmaya sahip. Armor modelinin soğutması AMD kartlar için yetersiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı