RX 570 Oyunlarda Stuttering sorunu / LatencyMon değerleri

3secuk

Hectopat
Arkadaşlar oyunlarda uzun zamandır stuttering problemi yaşıyorum. Bununla ilgili 3 bilgisayar değişmeme ragmen düzelmedi sorun. Ben de LatencyMon'dan test yaptım sizinle paylaşmak istiyorum. Sorun internet kaynaklı olabilir mi acaba? LatencyMon'da en yüksek çıkan latency değerleri networkun. Bir bakıp yardımcı olursanız sevinirim.

Sistemim:

MSI Armor 4G RX 570 EKRAN KARTI
R5 1600 İŞLEMCİ
16 GB 2666 MHz RAM
Gigabyte B450 S2H ANAKART
Corsair 550W KASA/PSU

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    19,8 KB · Görüntüleme: 104
  • 2.PNG
    2.PNG
    36,4 KB · Görüntüleme: 89
  • 2.PNG
    2.PNG
    36,4 KB · Görüntüleme: 96
Merhaba. Sizin gibi bende 3 aydir bununla uğraşiyorum. Ve neredeyse her şeyi yapmama rağmen sorunun kaynağini bile bulamiyorum. Ama kesinlikle donanimsal olmadiğini biliyorum. Simdiye kadar emin olmak için benimkiyle ayni parcalardan oluşan yeni sistem toplattirdim. Ve ayni sorun onda da oldu. Ustelik NVIDIA ve AMD falan hiçbirisi takmiyorlar doğru düzgün. Latencymon ile oyundayken olçum yapiniz. Ayrica ses Driver'lerini de tamamen silip deneyin. Sonra yeniden yüklersiniz. Benim tahminim bu sorun BIOS'la ya da Windows'la ilgili. Sorun olmadan önce BIOS'u veya Windows'u güncellediniz mi?

Merhaba. Sizin gibi bende 3 aydir bununla uğraşiyorum. Ve neredeyse her şeyi yapmama rağmen sorunun kaynağini bile bulamiyorum. Ama kesinlikle donanimsal olmadiğini biliyorum. Simdiye kadar emin olmak için benimkiyle ayni parcalardan oluşan yeni sistem toplattirdim. Ve ayni sorun onda da oldu. Ustelik NVIDIA ve AMD falan hiçbirisi takmiyorlar doğru düzgün. Latencymon ile oyundayken olçum yapiniz. Ayrica ses Driver'lerini de tamamen silip deneyin. Sonra yeniden yüklersiniz. Benim tahminim bu sorun BIOS'la ya da Windows'la ilgili. Sorun olmadan önce BIOS'u veya Windows'u güncellediniz mi?

Hocam sorununuzu çözdünüz mü, aynı sorun bende de var kafayı yememe az kaldı.

Geri
Yukarı