RX 570 pin kısmı kırık

Turşu rick

Picopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Bilim adamı
Başlıkta yazdığı gibi RX 570 ekran kartının pin kısmının altında kırık var. Ekran kartı çalışıyor ama FPS etkiler mi?

IMG_20211203_224530.jpg

Neresi kırık? Fotoğrafta görünen pinler sağlam duruyor. Sadece soketten dolayı biraz üstünü çizmiş. O da önemsiz bir şey.

pinn.jpg

İşaretlediğim yerde plaket zarar gördüyse de bir şey olmaz. Işıktan dolayı yanıltan bir görüntü de olabilir. Önemli olan daire ile işaretlediğim alanın üstünde kalan çizgi halindeki bakır pinler. Orada bir sorun görünmüyor görselde.

Tam olarak neresi olduğuna bağlı. Daha detaylı
Neresi kırık? Fotoğrafta görünen pinler sağlam duruyor. Sadece soketten dolayı biraz üstünü çizmiş. O da önemsiz bir şey.

Eki Görüntüle 1232437
İşaretlediğim yerde plaket zarar gördüyse de bir şey olmaz. Işıktan dolayı yanıltan bir görüntü de olabilir. Önemli olan daire ile işaretlediğim alanın üstünde kalan çizgi halindeki bakır pinler. Orada bir sorun görünmüyor görselde.

bir görsel iletirseniz yorum yapabilirim.

Eki Görüntüle 1232437
Kusura bakmayın hocam bu mesajı görmemişim o plastiğin olduğu yerde çok küçük bir kırık var denedim fotoğraf çekmeyi ama gözükmüyor bu çizgiden dahada küçük bir kırık her hangi bir sorun olurmu fps etkilermi

Kusura bakmayın hocam bu mesajı görmemişim o plastiğin olduğu yerde çok küçük bir kırık var denedim fotoğraf çekmeyi ama gözükmüyor bu çizgiden dahada küçük bir kırık her hangi bir sorun olurmu fps etkilermi

Etkilemez hocam, bağlantı oradaki bakır pinler ile yapılıyor. Kartı etkileyecek derin bir çatlak olsaydı muhtemelen zaten çalışmazdı.

Hocam anlatana kadar keşke resimde bahsettiğiniz yeri tam işaretleyip gösterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı