RX 570 sistem ekrana görüntü gelmiyor

Daha fazla  
Meslek
Hayalet
Eskiden monitör ekran kartına bağlıydı ve hiçbir sorun yaşamadan kullanıyordum.
Fakat bu sabah açma tuşuna bastığımda bilgisayar çalışmasına rağmen ekrana görüntü gelmedi.
Anakarta takınca görüntü geliyor ama bu sefer de RX570'li cihaz LoL'de 30 FPS açıyor bunun sebebi de anakarta bağlamamdan dolayı ekran kartını görmemesi ve Intel HD Graphics'i ana ekran kartı olarak görmesi sanırım.
Tıkandım kaldım çözümlerinizi bekliyorum.

Anladim ekran kartiniz calisiyor hiçbir sorunu yok. Sorun buyuk ihtimalle ekran kartinin girislerinde olabilir. Ekran kartinin baska goruntu girisi varsa oradan deneyin.
Ekran kartinda hangi goruntu girisleri var soyleyebilir misin? Bir de anakarta takiliyken acip suruculeri indirmeyi denedin mi?

Anladim ekran kartiniz calisiyor hiçbir sorunu yok. Sorun buyuk ihtimalle ekran kartinin girislerinde olabilir. Ekran kartinin baska goruntu girisi varsa oradan deneyin.
Ekran kartinda hangi goruntu girisleri var soyleyebilir misin? Bir de anakarta takiliyken aci
Ekran kartinda hangi goruntu girisleri var soyleyebilir misin? Bir de anakarta takiliyken acip suruculeri indirmeyi denedin mi?
denedim
denedim sanırım tam hatırlamıyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı