RX 570 sistem ne kadar eder?

kadir civek

Centipat
Arkadaşlar ben kasamı satmak istiyorum. Kasam ikinci el bir toplama kasa, bu kasayı Max ne kadara satabilirim ve daha iyi özellikleri olan bir sistemi, sattığım fiyata yakın olarak toplayabilirim.
Sistem özelliklerim şunlar:
Gigabyte H410M-H anakart.
Intel i3 10100F 3.6 GHz işlemci.
Dragos 16 GB 300MHz tek kit RAM.
ASUS RX570 expediton 4 GB OC ekran kartı.
Turbox xınzhao 4X Rainbow kasa.
Turbox 500W PSU.
Seagate ST1000DM010, 1 TB hard disk.
Gigabyte 240 GB SSD.

Bilgisayar olarak 4000 TL, patlayıcı olarak yaklaşık 8000 TL.

Arkadaşlar ben kasamı satmak istiyorum. Kasam ikinci el bir toplama kasa, bu kasayı Max ne kadara satabilirim ve daha iyi özellikleri olan bir sistemi, sattığım fiyata yakın olarak toplayabilirim.
Sistem özelliklerim şunlar:
Gigabyte H410M-H anakart.
Intel i3 10100F 3.6 GHz işlemci.
Dragos 16 GB 300MHz tek kit RAM.
ASUS RX570 expediton 4 GB OC ekran kartı.
Turbox xınzhao 4X Rainbow kasa.
Turbox 500W PSU.
Seagate ST1000DM010, 1 TB hard disk.
Gigabyte 240 GB SSD.

5000 TL'ye sat.

Öyle demeyin hocam ya, 1 yıldır kullanıyorum daha bir problem yaşamadım tamam iyi bir marka değil ama çok kötüde de değil bir sıkıntı yaşamadım, kendim toplasam almazdım tabii ki ama, hazır toplama aldım bu yüzden yani.

Ani bir voltaj dalgalanmasında veya elektrik gitmesinde bilgisayarınızdan pek de hoş olmayan kokular gelebilir. Ayrıca problem yaşamamanız, yaşamayacağınız anlamına gelmiyor.

Öyle demeyin hocam ya, 1 yıldır kullanıyorum daha bir problem yaşamadım tamam iyi bir marka değil ama çok kötüde de değil bir sıkıntı yaşamadım, kendim toplasam almazdım tabii ki ama, hazır toplama aldım bu yüzden yani.

Zaten kimse sorun yaşamıyor kanka ama bir bakıyorsun anakartından yanık kokusu geliyor.
Bana sorarsan PSU değiştir öyle sat 4000TL'ye satacaksan 4700 gibi bir fiyata satarsın.

Geri
Yukarı