Çözüldü RX 570 sistem oyunda donup yeniden başlatılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CALLIST0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Bugün bilgisayarı toplayalı neredeyse 16 ay oldu. O zamandan bu zamana ilk defa oluyor. Aynı gün içerisin de 2 kez PUBG'de donup reset atmış gibi oluyor fakat reset atmıyor. Ekipmanlar falan kapanıyor ekranlar kapanıyor ama kasa çalışmaya devam ediyor. Bu durum neden kaynaklanıyor olabilir? Sıcaklık diyenler olacaktır sıcaklıklar gayet iyi. GPU maksimum 75, CPU maksimum 70 derece oldu.

Sistem:
  • ASUS ROG STRIX RX570.
  • Ryzen 5 2600.
  • 2x8 3200 MHz RAM.
  • 500W PSU.
  • Seagate Barracuda 7200 RPM 1 TB HDD.
  • Gigabyte B450M S2H anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim ekran kartımda aynı şekilde.
Mümkün olan en kısa zamanda satacağım.

Videolarda çok iyi performans falan deyip aldırıyorlar değil mi hocam onemli olan performans tabide yanındaki etmenler de çok onemli
Herhangi bir kapanma söz konusu değil. O zaman umuyorum driver kaynaklı olmuş olsun. Yeni 21.5.1 driverına geçtim.

İçiniz rahat olsun bendeki model Fury markta 77 gördü

Videolarda çok iyi performans falan deyip aldırıyorlar değil mi hocam onemli olan performans tabide yanındaki etmenler de çok onemli.

Ben Minecraft gibi oyunda 70 dereceyi görmekten bıktım.
Ayrıca çok fazla sıkıntı çıkıyor.
Konuyu açan arkadaştakı sıkıntıyı çok yaşadım bilgisayara format attım ve sürücüyü WHQL sürümünü falan yükledim öyle düzeldi.
Herhangi bir kapanma söz konusu değil. O zaman umuyorum driver kaynaklı olmuş olsun. Yeni 21.5.1 driverına geçtim.

Benim de aynı şekilde böyle sorunlarla karşılaştm.
Ekran kartı sürücüsünü DDU ile silip tekrar güncel sürümü yükledim düzeldi.

Ben Minecraft gibi oyunda 70 dereceyi görmekten bıktım.
Ayrıca çok fazla sıkıntı çıkıyor.
Konuyu açan arkadaştakı sıkıntıyı çok yaşadım bilgisayara format attım ve sürücüyü WHQL sürümünü falan yükledim öyle düzeldi.

Benim de aynı şekilde böyle sorunlarla karşılaştm.
Ekran kartı sürücüsünü DDU ile silip tekrar güncel sürümü yükledim düzeldi.

Bende sürücü güncellemesi yaptım. Birkaç gün içerisinde yine sorun yaşarsam belirtirim.

Geri
Yukarı