Çözüldü RX 570 sistem oyunda donup yeniden başlatılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CALLIST0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Bugün bilgisayarı toplayalı neredeyse 16 ay oldu. O zamandan bu zamana ilk defa oluyor. Aynı gün içerisin de 2 kez PUBG'de donup reset atmış gibi oluyor fakat reset atmıyor. Ekipmanlar falan kapanıyor ekranlar kapanıyor ama kasa çalışmaya devam ediyor. Bu durum neden kaynaklanıyor olabilir? Sıcaklık diyenler olacaktır sıcaklıklar gayet iyi. GPU maksimum 75, CPU maksimum 70 derece oldu.

Sistem:
  • ASUS ROG STRIX RX570.
  • Ryzen 5 2600.
  • 2x8 3200 MHz RAM.
  • 500W PSU.
  • Seagate Barracuda 7200 RPM 1 TB HDD.
  • Gigabyte B450M S2H anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı ekran kartından kullanıyorum 21.3.2 sürücüsünü yükle yeni güncellemelerle uyumlu çalışamıyor kart.

Şu anda yeni sürücü güncellemesi geldi. 21.5.1 sanırım 21.4.1 kullanıyordum. Yenisini kurup deneyeceğim. Sizce sorun ekran kartı mıdır? Çünkü stabil çalışıyordu oyun içi baktığımda.

Kartaki genel sorun AMD'nin yılardır çözemediği belki de yılardır var olan bir sorun GPU artma sorunları falan programa girerken sorunların çıkması

Asussun FurMark ROG Edition isimli uygulamasından FurMark testi yaptım. Bir sıkıntı olmadı. Ekran kartında sıkıntı olsa belli olurdu değil mi?

Geri
Yukarı