RX 570 Sistem oyunlarda kilitleniyor

MahoBoosTv2

Decapat
Daha fazla  
RAM
HyperX DDR4 16GB 2400 MHz (tek slot)
SSD veya HDD modeli
Xpg 500GB M'
Ekran kartı
MSI RX570 4 GB
Anakart
ASUS B250 Pro
İşlemci
İntel i5 7500
Bilgisayarım oyunlarda kilitleniyor CTRL alt del + Alt Tab gibi kombinasyonlar çalışmıyor ama arkada Discord açıksa arkadaşlarımın sesi bana geliyor. Benim sesim onlara gidiyor. Sorunun çözümünü 4 tane bilgisayarcıya götürdüm bulamadılar. SSD sağlığım Full, furmakta 15 dakikalık testte en fazla 70 dereceyi gördüm, RAM'leri Windows'un testine soktum sorunsuz çıktı, işlemcimi Intel'in test programına tabii tuttum ondan da başarılı çıktı. Bilgisayara format attım ama sorunum gene devam etti çözümü hiçbir şekilde bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ekran kartım: RX 570.
İşlemcim: Intel i5 7500.
RAM: HyperX DDR4 16 GB (tek) 2400 MHz.
Anakart: ASUS B250 Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım oyunlarda kilitleniyor CTRL alt del + Alt Tab gibi kombinasyonlar çalışmıyor ama arkada Discord açıksa arkadaşlarımın sesi bana geliyor. Benim sesim onlara gidiyor. Sorunun çözümünü 4 tane bilgisayarcıya götürdüm bulamadılar. SSD sağlığım Full, furmakta 15 dakikalık testte en fazla 70 dereceyi gördüm, RAM'leri Windows'un testine soktum sorunsuz çıktı, işlemcimi Intel'in test programına tabii tuttum ondan da başarılı çıktı. Bilgisayara format attım ama sorunum gene devam etti çözümü hiçbir şekilde bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ekran kartım: RX 570.
İşlemcim: Intel i5 7500.
RAM: HyperX DDR4 16 GB (tek) 2400 MHz.
Anakart: ASUS B250 Pro.

DDU ile sistemdeki sürücüleri kaldır.
Otomatik sürücü güncellemeyi Denetim Masası'ndan kapat.
Sonra aşağıdaki sürücü ile dene.
Sürücü kurulduktan sonra ekran kartının özelliklerinden kontrol et mutlaka 21.10.2 sürüm kurulu olmalı.

Sürücü kurulduktan sonra ekran kartının özelliklerinden kontrol et mutlaka 21.10.2 sürüm kurulu olmalı.

Hocam download no completed diyor.

Link yok galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı