RX 570 sistemde ani FPS düşüşleri

azerb7

Decapat
Daha fazla  
Herhangi bir oyuna girdiğimde FPS 60'dan 2'ye düşüyor. Bu durum bugün oldu.

Donanım;
CPU: i5-9400-F
GPU: RX 570 8 GB OC.
RAM: 16 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemde herhangi bir darboğaz görünmüyor. Ekran kartı modeliniz nedir? Kaç ay önce aldınız? Termal macun hiç yenilediniz mi? MSI Afterburner programı ile sorun yaşadığınız oyunun oyun içinde sıcaklık değerlerini buraya paylaşır mısınız? Driverlar güncel mi? Virüs olma riski de var önce sıcaklıklara bakalım sonra Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapmanızı öneririm.

Sistemde herhangi bir darboğaz görünmüyor. Ekran kartı modeliniz nedir? Kaç ay önce aldınız? Termal macun hiç yenilediniz mi? MSI Afterburner programı ile sorun yaşadığınız oyunun oyun içinde sıcaklık değerlerini buraya paylaşır mısınız? Driverlar güncel mi? Virüs olma riski de var önce sıcaklıklara bakalım sonra Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapmanızı öneririm.

Reboot attım düzeldi. Ancak bunun sebebi ne olabilir Windows ile tarattığımda 2 virüs var demişti. Ancak Malwarebytes virüs olmadığını söylüyor.

Reboot attım düzeldi. Ancak bunun sebebi ne olabilir Windows ile tarattığımda 2 virüs var demişti. Ancak Malwarebytes virüs olmadığını söylüyor.

Bende de aynı durumlar var Malwarebytes bazı şeyi virüs olarak görmüyor. Herkes "Windows Defender her şeyi virüs olarak görüyor" diyorlar ama ben katılmıyorum. Virüs gördüyse virüs var idir silmenizi öneririm. Arkada mining yapan uygulamalar olabilir görev yöneticisinden: Performans>cpu>sol altta kaynak izleyicisini aça basın orada CPU'yu fazla kullanan uygulama var ise kapatmanızı öneririm. MSI Afterburner programı ile oyun için değerlerinizi paylaşın. Biz her ihtimale karşı yine bakalım.

Geri
Yukarı