Çözüldü RX 570 sistemde görüntü 1-2 saniye gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Orochimaru

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Yok
Arkadaşlar, bilgisayarı açtıktan bir süre sonra birkaç saniyeliğine görüntü gidip geliyor ve AMD rapor aracı açılıyor. Bu sorun neden olur ve ne yapmam gerek? Yardımcı olursanız sevinirim.
Sistemim:
i3-9100F
BIOSTAR H310mhp.
PowerColor rd RX 570 4 GB.
8 GB RAM.
240 GB SSD.
1614421911610.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar, bilgisayarı açtıktan bir süre sonra birkaç saniyeliğine görüntü gidip geliyor ve AMD rapor aracı açılıyor. Bu sorun neden olur ve ne yapmam gerek? Yardımcı olursanız sevinirim.
Sistemim:
i3-9100F
BIOSTAR H310mhp.
8 GB RAM.
240 GB SSD.
Bende de aynı ekran kartı var. Benim de elektrik gidince yada fişten çekince böyle oluyor. İlk yapman gereken Amd cleanup ile tüm driverleri silip RX570 Driver yazıp googleye indirip kurman. Ondan sonra sorun çözülecektir.
Sistemim:
i3-9100F
BIOSTAR H310mhp.
8 GB RAM.
240 GB SSD.
Bende de aynı ekran kartı var. Benim de elektrik gidince yada fişten çekince böyle oluyor. İlk yapman gereken Amd cleanup ile tüm driverleri silip RX570 Driver yazıp googleye indirip kurman. Ondan sonra sorun çözülecektir.

Çözüm
Sanırım düzeldi teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı