RX 570 sistemde görüntü gelmiyor

Sir Lewis

Hectopat
Merhabalar, benim kasa 3-4 günde bir yani bir döngü içerisinde PC'yi başlattığımda ekran önce geliyor. Sonrasında masaüstüne geldiğimde ekran gidiyor ayrıca klavyenin ışıkları da gidiyor. Windows güç seçeneklerinde kapatma ayarları falan hiçbiri açık değil. Nedir çözüm? Ayrıca bu olurken ses takılıyor ve "tarr" diye bir ses gelip ekran kapanıyor.
Ekran kartı: RX 570 ITX.
Güç kaynağı:(Markasız bir şeydi hatırlamıyorum) 400W 80+
Ben güç kaynağı kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücülerde sorun var gibi görünüyor. @G8341 dostumun dediği gibi Display Driver Uninstaller kullanarak sürücüyü kaldırıp temiz bir sürücü kur. Bilgisayarı güvenli mod da açıp bu işlemi yapabilirsin. Başka bir seçenekte temiz windows kurup yeni sürücüleri onun üstüne kurmak.

Sürücülerde sorun var gibi görünüyor. @G8341 dostumun dediği gibi Display Driver Uninstaller kullanarak sürücüyü kaldırıp temiz bir sürücü kur. Bilgisayarı güvenli mod da açıp bu işlemi yapabilirsin. Başka bir seçenekte temiz Windows kurup yeni sürücüleri onun üstüne kurmak.

Değerli cevabınız için teşekkür ederim dediklerinizi yaptım 3-4 gün sonra size dönüş yapıcam çok teşekkürler
DDU ile ekran kartı sürücülerini temizleyip baştan temiz sürücü kurulumu yapıp deneyin.
merhaba dediğiniz yaptım 5 gündür bu problem olmuyordu Rainbow oynadığımda ses birden takıldı "tarrrrrrrr" diye bir ses gelip ekran kapandı yardımcı olabilirmisiniz
Sürücülerde sorun var gibi görünüyor. @G8341 dostumun dediği gibi Display Driver Uninstaller kullanarak sürücüyü kaldırıp temiz bir sürücü kur. Bilgisayarı güvenli mod da açıp bu işlemi yapabilirsin. Başka bir seçenekte temiz windows kurup yeni sürücüleri onun üstüne kurmak.
merhabalar sorun devam etti üstteki arkadaşada yazdım problem ne olabilir

Son düzenleme:

Geri
Yukarı