RX 570 sistemde Wolfenstein The New Order FPS düşüklüğü

Spikeyas

Hectopat
Daha fazla  
Daha dün Wolfenstein The New Order aldım. Ryzen 5 1400 ve RX 570 4 GB kullanıyorum. Oyunu 1 saat civarı oynadım ve orta ayarlarda çatışmada 40 FPS vs. alıyor. Daha fazla FPS almam gerekmez mi?
Daha dün Wolfenstein the New order aldım. Ryzen 5 1400 ve RX 570 4 GB kullanıyorum. Oyunu 1 saat civarı oynadım ve orta ayarlarda çatışmada 40 FPS vs. alıyor. Daha fazla FPS almam gerekmez mi?

Bir de ekleme yapayım açık alanda 40 FPS alıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Wolfenstein Youngblood'da aynı sistem Ultra ayarlarda +80 FPS veriyor. The New Order'da da takribi aynı değerlerden daha fazla almanız lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Wolfenstein Youngblood'da aynı sistem Ultra ayarlarda +80 FPS veriyor. The New Order'da da takribi aynı değerlerden daha fazla almanız lazım.

Ne yapmam gerektiği konusunda bir bilginiz var mı? Çünkü bu sistemle Witcher 3 gibi açık dünya oyunlarında yüksek ayarda 60FPS alıyordum.

Ne yapmam gerektiği konusunda bir bilginiz var mı? Çünkü bu sistemle Witcher 3 gibi açık dünya oyunlarında yüksek ayarda 60FPS alıyordum.

Dostum şöyle bir videoda var buradaki talimatları uygulayanların çoğunda sorun çözülmüş sen de bir dene istersen onun harici maalesef bir çözüm yolu bilmiyorum :(

Yeni konular

Geri
Yukarı