RX 570 ve R5 2400G düşük FPS veriyor

Rewee

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartım: Sapphire Pulse RX 570 4 GB. İşlemcim: AMD Ryzen 5 2400G. RAM: 8 GB DDR4 Corsair 1X8. Anakart: Gigabyte B450M S2H.

İki oyundan örnek vereyim. GTA 5'te yüksek düşük ayarlarda değişmiyor. Online'da 35-40 FPS alıyorum, Offline'da 50 oluyor. CS:GO'da hepsi Low 1920x1080'de 120-130 FPS oluyor. Yardım edebilecek biri varsa çok güzel olur.

Formatı bilgisayarcı yapıyorsa driverlarıda 3. parti uygulama ile kuruyordur büyük ihtimalle. Ekran kartı gibi bütün driverları kaldırıp tekrar kurmanı öneririm

Formatı bilgisayarcı yapıyorsa driverları da 3. parti uygulama ile kuruyordur büyük ihtimalle. Ekran kartı gibi bütün driverları kaldırıp tekrar kurmanı öneririm.

Yok ya formatı ben atacağım driverları da orijinal siteden kurucağım.
Formatı bilgisayarcı yapıyorsa driverları da 3. parti uygulama ile kuruyordur büyük ihtimalle. Ekran kartı gibi bütün driverları kaldırıp tekrar kurmanı öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki gibi atıyorum formatı.

Format atmadan önce bütün driverları kaldır ve tekrar kur. Özellikle chipseti güncelleyince bilgisayarım hızlı açılmaya başladı ve performansı arttı. Nasıl indireceğim dersen AMD B450 chipset driver yazarsan AMD'nin sitesinde çıkar, indirip kurarsın. 2. olarak anakartının model numarasını yazarak kendi sitesinden indirebilirsin. 2'sinide indirip kur.
Yok ya formatı ben atacağım driverları da orijinal siteden kurucağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki gibi atıyorum formatı.
Bu şekilde atmanı ben önermem. Sıfırdan USB ile bir kurulum yap.

Format atmadan önce bütün driverları kaldır ve tekrar kur. Özellikle chipseti güncelleyince bilgisayarım hızlı açılmaya başladı ve performansı arttı. Nasıl indireceğim dersen AMD B450 chipset driver yazarsan AMD'nin sitesinde çıkar, indirip kurarsın. 2. olarak anakartının model numarasını yazarak kendi sitesinden indirebilirsin. 2'sini de indirip kur.

Chipsetin en son sürümü kurulu ama direk format atsam olmaz mı?

Hatta buna format denmiyor sıfırlama deniyor.

Tamam ama ben şimdi direk u videodaki gibi format atsam olmaz mı?

Geçen hafta da direk bu videodaki gibi format attım.

Geçen hafta da direk bu videodaki gibi format attım.

Format atınca zaten hepsi gidiyor diye biliyorum formattan sonra ilk önce ekran kartı driverını yüklerim sonra chipseti.

Yeni konular

Geri
Yukarı