RX 570 WattMan hatası 15 günde çıkar mı?

Kvnc44

Hectopat
RX 570 Gigabyte ekran kartı aldım 1 gün oldu bir sorun olmadı. WattMan hatası vs. hatalar çıkar mı belli bir süre sonra? Eğer 15 gün içinde çıkarsa iade edeceğim de kartı 15 gün içinde belli olur mu?

Şans işi :) Aha 1 haftadır bir şey yoktu bende bu sabah şimdi ekran kare kare yeşillendi WattMan hatası verdi clock MHz'sini düşürmüştüm yeniden başlattım şimdi sorun yok saçma saçma işler işte AMD'nin.

Undervolt yapmayı denerseniz ortaya çıkabilir. Bence bir deneyin garantisi varken.

Undervolt yaparsam kesin bilgi olur mu?
Eğer saçma sapan hatalar olursa kartı iade edip NVIDIA alacağım gerekirse 10 FPS az olsun kafam rahat olsun.
Şans işi :) Aha 1 haftadır bir şey yoktu bende bu sabah şimdi ekran kare kare yeşillendi WattMan hatası verdi clock MHz'sini düşürmüştüm yeniden başlattım şimdi sorun yok saçma saçma işler işte AMD'nin.

Hangi model hocam sizinki.

Sizce iade edeyim mi bilgisayardan pek anlayan biri değilim uğraşmak istemiyorum sadece kasmadan oyun oynatsın yeter. İade edip 1650 GTX almayı düşünüyorum.
Yani siz bilirsiniz. Şimdi RX 570 ekran kartı ile de sorun yaşamama garantisi veremeyeceğimiz gibi Nvidia tarafında da bu garantiyi veremeyiz. Ayrıca RX 570 GTX 1650'den daha güçlü. Eğer alacaksan en az GTX 1650 Super modelini al derim.

Geri
Yukarı