RX 570 WattMan hatası

Format atsan düzelmez düzeltmenin bir yolu yok denebilir özellikle 500 serisi kartlarda çok raslanan bir durum bir zararı yok fakat herhangi bir yapıcağın bir şey yok.

Sapphire RX 570 marka ekran kartında GTA 5'te WattMan hatası alıyorum. Format atsam düzelir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bunu bir deneyin isterseniz düzelir mi bilmem ama.

2020 Ağustos'da vatandan almıştım bu ekran kartını garantisi var hala acaba vatanla iletişime geçsek bir yöntem bulunur mu?

2020 Ağustos'da vatandan almıştım bu ekran kartını garantisi var hala acaba vatanla iletişime geçsek bir yöntem bulunur mu?

Hocam WattMan hatası AMD kartlarda olan bir hata. Size yeni kart gönderseler bile muhtemelen yeni kartta da aynı hatayı verir. Başka bir yöntem bilmiyorum ben.

Rehber: WattMan hatası Konu gayet yararlı ve iyi bir anlatımı var. Bu konudakiler deneyebilirsiniz.
Hocam WattMan hatası AMD kartlarda olan bir hata. Size yeni kart gönderseler bile muhtemelen yeni kartta da aynı hatayı verir. Başka bir yöntem bilmiyorum ben.
Doğru bazı hataları yazılımsal fakat dediğiniz yanlış. Sorun donanımsal da olabilir. Attığım linktekileri deneyip de aynı hatayı alıyorsa garantiye göndermesinde fayda var.

Rehber: WattMan hatası konu gayet yararlı ve iyi bir anlatımı var. Bu konudakiler deneyebilirsiniz.

Doğru bazı hataları yazılımsal fakat dediğiniz yanlış. Sorun donanımsal da olabilir. Attığım linktekileri deneyip de aynı hatayı alıyorsa garantiye göndermesinde fayda var.

Bunların hepsini denedim 2 gündür bunu araştırıyordum her videoya da baktım ama illaki bir kere bu sorun karşıma çıkıyor artık son çare servise göndereceğim teşekkürler yardımcı olduğunuz için.
Yardımlarınız için teşekkür ederim

Bunların hepsini denedim 2 gündür bunu araştırıyordum her videoya da baktım ama illaki bir kere bu sorun karşıma çıkıyor artık son çare servise göndereceğim teşekkürler yardımcı olduğunuz için.
Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Yarımlarınız için teşekkür ederim.

Hocam driver hangi sürümü kullanıyorsunuz ben 22.4.1 kullanırken WattMan hatası aldım 22.3.1 sürümüne geçtim düzeldi (RX 6500 XT)

Yeni konular

Geri
Yukarı