RX 570 World War Z'de düşük FPS veriyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@kino dostum arkadaş 3200G ile RDR2'de 70FPS aldığını iddia ediyor, ne diyorsun?

FPS yerine sıcaklık değerlerine bakmıştır o.

3200G ayrı RX 570 ayrı.

Şaka mısın, troll müsün? Attığın test videolarında Rx570 ekran kartı var, senin yazdığın bilgilerde sadece 3200G var?
FPS yerine sıcaklık değerlerine bakmıştır o.

3200G ayrı RX 570 ayrı.
Sosyalde böyle insanlar yüzünden insanlara yardım edesim kaçıyor, sana kolaylık versin. :)

Şaka mısın, troll müsün? Attığın test videolarında RX570 ekran kartı var, senin yazdığın bilgilerde sadece 3200G var?

Sosyalde böyle insanlar yüzünden insanlara yardım edesim kaçıyor, sana kolaylık versin. :)

Başlıkta RX 570 yazdığına göre sistem Vega 8
Başlıkta yazdığı için tekrar yazmaya gerek duymadım.

R

Başlıkta 570 yazıyor, yazdığım 3 mesajda APU diye belirttim, sistem APU değil demek yerine boş yorumlar yapmışsın.

Sen dalga geçer tavırda yazdığın için bende bu şekilde yazdım
3200G sistem de zaten bir oyun kassa garibime gitmez haliyele konu açmazdım.

Yardımcı olmaya çalışmak, dalga geçer tavır olmuş, sana sistemin ile iyi kasmalar.

Okuma yazma öğrenmeni tavsiye ederim sana da iyi okumalar kitap okuyun biraz.
Neyse arkadaşlar neden böyle yapıyor olabilir.
Daha demin oyuna girdim ve sorunu kendim çözmeye karar verdim fakat yaşadığım şey çok komik oyunun kastığı zaman havaya bakıyorum oyun yağ gibi oluyor tekrar oyuna döndüğümde oyun yağ gibi kalıyor öyle her kastığı zaman öyle yaptım ve akıcı bir şekilde oyunun 1 bölümünü bitirdim bu saçma şeyi tek ben mi yaşadım acaba.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı