RX 570, Xeon 1230 PSU tavsiyesi

User44

Femtopat
Merhaba, böyle bir sistem dizmek üzereyim ama PSU eksiğim var. Maksimum 300 liraya kadar PSU bütçem var ne tavsiye edersiniz? Bunu buldum ama nasıl olur bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, böyle bir sistem dizmek üzereyim ama PSU eksiğim var. Maksimum 300 liraya kadar PSU bütçem var ne tavsiye edersiniz? Bunu buldum ama nasıl olur bilmiyorum.

İşlemciye sağlam bir overclock yapmışsındır umarım FSP iyidir sharkookn bak derim.

77 TL koyup bunu almanızı tavsiye ederim.

Kesinlikle bu PSU'dan uzak durmanızı söylüyorum FSP High Power'dan daha iyidir.

Hocam FSP'nin AHBC model PSU'larını almanızı önermem. Bu sanırım alınabilecek en iyilerinin arasında: High Power 500W 80+ ECO Bronze Kırmızı Fanlı Aktif PFC Güç Kaynağı (HPE-500BR-A12S) | Teknobiyotik

Ben şu an sizin almak istediğiniz PSU'yu kullanıyorum ve önermem.
Malzeme kalitesi olarak kötü bir PSU.
Yani FSP kalitesini göstermiyor.
Eğer bütçeniz varsa arkadaşların da dediği gibi High Power 500W 80+ Eco PSU'yu öneririm.

Ben şu an sizin almak istediğiniz PSU'yu kullanıyorum ve önermem.
Malzeme kalitesi olarak kötü bir PSU.
Yani FSP kalitesini göstermiyor.
Eğer bütçeniz varsa arkadaşların da dediği gibi High Power 500W 80+ eco PSU'yu öneririm.

Fiyat perfonmas odaklı olduğu için insan parayı özelliğe harcıyor.

Darboğaz yapmaz yapsa da yüzde 5-6 bazı oyunlarda. Bu işlemci r3 2200g ile yarışıyor. Overclock yapmadım. Bu iki psudan birini alayım o zaman teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı