Çözüldü RX 5700 sistemde CS:GO düşük FPS sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hasansahn34

Hectopat
Merhaba daha önce mutlaka bu sorunla ilgili konu açılmıştır ama şöyle söyleyeyim. Ekran kartım malum MSI RX 5700 8 GB yani üst seviye bir ekran kartı tabirimce. Daha önce CS:GO oynarken yani 4-5 ay önce, yüksek ayarlarda 150 FPS alırken ilk defa dün açtım ana menüde 150 FPS gösteriyor oyuna girince 70-80 FPS'lere düşüyor ve bu oyunun görüntü ayarları orta seviyedeyken oluyor. Yüksek bile yapsam bu değerlere düşmemesi gerekir bu ekran kartıyla. Red Dead Redemption oynadım 60-70 FPS'lerde komik geliyor böyle değerler CS:GO için. Steam üzerinden gerekli başlangıç ayarlarını yaptım Radeon yazılım ayarlarını da yaptım yükseltmek için ki bu ekran kartıyla bunları yapmamam gerekiyor. Fikri olan yapmayı atladığım bir şey var mıdır? Bu arada FPS_MAX 0.

Bu AMD yazılımları genellikle yeni çıkan sürümünü bir önceki sürümünü önerirler. Benim de su an öyle yani her şeyi yaptım, simdi lobide 300-400 FPS gösteriyor, oyuna girince 70 FPS.

Sorunum çözüldü arkadaşlar. Windows güç ayarlarını yüksek performans yaptım. Ve CFG'yi değiştirdim. Sorun kalmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı