RX 5700 Steam GTA V açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Zynex*

Hectopat
Dün yeni aldığım M.2 SSD'me temiz kurulum yaptım ve harddiskimi 2 TB olarak biçimlendirdim ve birleştirdim her neyse asıl olay hard diskimdeki GTA V yedeğini Steam üzerinde hard diskime ayrılmış olan kütüphaneme geri yüklemem ile başladı GTA V'i yedekten indirdim fakat 3 kere sil yükle yapmama rağmen internette 4.5 saat araştırıp bütün şeyleri denememe rağmen bir sonuç alamadım oyun dosyalarının bütünlüğünde bir şey yok tertemiz 4-5 kere dosyaları doğruladım ama ne yabancı sitelerde ne de Türk sitelerinde hiçbir şey yok format atmak istemiyorum çünkü bildiğiniz gibi tekrar toplarlaması çok zor oluyor yardımcı olabilecek gerçekten nasıl yapıldığını bilen var mı? Bir sürü oyuncu belki de şu anda bu sorunla uğraşıyor umarım yardım edebilecek birisi çıkar.

Sistemim:

ASUS TUF B450 PRO.

Ryzen 5 3600.

2x8GB Corsair Vengeance LPX 3200 MHz RAM.

Sapphire RX5700 Pulse.

Adata XPG SX8200 PRO 256 GB SSD.

WD Blue 2TB HDD.

Rapor paylaşın, belki de DLL dosyalarından biri sıkıntılıdır.

Rapor paylaşın, belki de DLL dosyalarından biri sıkıntılıdır.

Tekrar yüklemek için silmiştim yedek üzerinden tekrar kurup dediğinizi yapıp sizinle paylaşacağım.

Dosyaları bütünleseydiniz keşke silmeden.

Dostum denemedim sanma :( yaklaşık 5-6 kere yaptım fakat hiçbir sonuç yok oyunu 3 kere silip tekrar yedekten yükledim sonuç aynı şimdi arkadaşın dediğini yapıpı sizlerle paylaşacağım.
Tekrar yüklediğiniz zaman bir daha açmayı deneyin, işe yararsa rapor paylaşmanıza gerek kalmaz.

3 Kere sil yükle yaptım işe yaramadı bu seferde yarayacağını sanmıyorum ama denemekten zarar gelmez.
Hocam sorunun çözümü için şöyle bir YouTube videosu hazırladım umarım konuya giren arkadaşlar için yardımcı olur ve bu sorun artık ortadan kalkar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı