RX 5700 XT HDMI Görüntü Gidip Geliyor

Yosemite Sam

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Amasya Geydoğan
Daha fazla  
Sürücü sürümüm 20.11.2 formattan önce vardı. Formatta sonra düzeldi sanmıştım. Hiç sıkıntı yokken yük altında değilken görüntü gidip geliyor hata mesajı yok herhangi bir şey yok. Sadece DP'den görüntü veriyor ama driverler silinmiş gibi. Yeniden başlatınca sorun ortadan kalkıyor. FurMark 40 dk test ettim sorun yok. Sorun çıkaracağını düşündüğüm parçalar. RAM'lere overclock yapmıştım, voltaj yemedi. Otomatik geri aldı işlemi anakart. İşlemci undervolt uyguladım, uzun süredir de böyle. Bundan olduğunu sanmıyorum. 20.11.2 kullanıyordum, uzun zamandır sıkıntı yoktu.

HDMI bağlantı tavsiye etmem. DVI bağlantısı var, onda sorun olacağını sanmam. Monitörünüzün, ekran kartınızın DVI bağlantısı var mı? Bir resim atabilirseniz belki daha iyi yardımcı olurum.

Tamam amd radeon rx 5700 xt software fixyazın youtube a direk çözersiniz.
Youtubeda bir technopat hocam.
Amdnin sitesi google chrome kullanıp çeviri yapın çözersiniz sorununuzu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210218_053254_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210218_053254_com.android.chrome.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 55
Artı -1 Eksi
Kendiniz dediniz DP'den görüntü veriyor diye, zaten en kaliteli ve stabili DPdir onu kullanın sorun onda da mevcut mu?
Hocam galiba tam anlatamadım evet DP dan görüntü geliyor ama düşük çözünürlük de ve dalgalanma olarak. Yani hiç ekran kartı driverı kurulmamış gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı