RX 5700 XT için PSU ve kasa önerisi

PSU olarak High Power 750W 80+ Gold alacağım gibi o yüzden. Sistemi sağlama almak istiyorum. En azından 80+ olmalı yani.
750W almanıza gerek yok. 600W yeter. 5700XT ve 3600 ile VS550 Corsair PSU'yu sorunsuz kullanan insanlar var. Önemli olan orada yazan W değil PSU'nun 12W kanalından kaç W verdiği.

Son düzenleme:
750W almanıza gerek yok. 600W yeter. 5700XT 3600 ile VS550 Corsair PSU'yu sorunsuz kullanan insanlar var. Önemli olan orada yazan W değil PSU'nun 12W kanalından kaç W verdiği.
Hocam almışken sistemi uzun süre götürecek, kaliteli birşey almak istediğim için o psu'yu örnek vermiştim. Corsair VS serisi, Corsair'in diğer psu'larına göre kalite olarak bayağı geride kalıyor. Psu tier list'e baktığımız zaman da bunu görebiliriz.
1604155475448.png

Hocam almışken sistemi uzun süre götürecek, kaliteli birşey almak istediğim için o psu'yu örnek vermiştim. Corsair VS serisi psu, corsair'in diğer psu'larına kıyasladığımızda kalite olarak bayağı aşağıda kalıyor. Psu tier list'e baktığım zamanda bunu görebiliriz. Eki Görüntüle 721540
Evet öyle zaten. Ben o modeli almanızı söylememiştim sadece örnek verdim. Şu PSU'yu önerebilirim.

Evet öyle zaten. Ben o modeli almanızı söylememiştim sadece örnek verdim. Şu PSU'yu önerebilirim.
Güzel ürünmüş hocam listeme aldım. Peki önerebileceğiniz mesh, toz filtreli başka bir kasa var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı