RX 5700 XT nasıldır?

Cidden bu marka bu modelde böyle olması çok şaşırtıcı iyi ki yazdınız böyle bir deneyimi almak isteyenler iki kere düşünür artık.

Aynen öyle bende güvendim uygunada bulmuştum aldım Vatan'dan.
Kart testlerde sıkıntısız ama oyuna girince alev almaya başlıyor.

Cidden bu marka bu modelde böyle olması çok şaşırtıcı iyiki yazdınız böyle bi deneyimi almak isteyenler iki kere düşünür artık.
ROG 5700 XT'nin belli bir partisinde vidalarından dolayı sorun vardı. Hatta geçen sene belli seri numaraları tamir için Asus geri çağırmıştı. Düzelttiler yani.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

ROG 5700 XT'nin belli bir partisinde vidalarından dolayı sorun vardı. Hatta geçen sene belli seri numaraları tamir için ASUS geri çağırmıştı. Düzelttiler yani.

Düzeltme falan yok hocam Vatan'dan 1 ay önce aldım hala sorunlu yanaşmayın bu kartın ASUS modellerine başka model bakın.

Düzeltme falan yok hocam Vatan'dan 1 ay önce aldım hala sorunlu yanaşmayın bu kartın ASUS modellerine başka model bakın.
Model numarası buradaki tabloda var mı? Vatan elinde kalan ürünü size satmış olabilir. Ayrıca hangi oyunda kaç dereceye çıkıyor?

Model numarası buradaki tabloda var mı? Vatan elinde kalan ürünü size satmış olabilir. Ayrıca hangi oyunda kaç dereceye çıkıyor?

Mafia 1 remakede 93 dereceyi FurMark testinde 74 dereceleri görüyor kart.
Seri numarasına bakmadım onu bilemeyeceğim ama hiç gerek yok hala sorunlu kartlar piyasada geziyor. Sapphire bakın XFX bakın. Ama en mantıklısı bekleyin 2 aya kalmaz piyasa açılır. Şu an bu fiyatlara bu kartları almak sadece zarar. 1-2 ay daha dizi film izleyin sonra teşekkür edersiniz.

MSİ RX 5700 XT Gaming X modelini Kullanmaktayım %99 kullanımda 55 dereceyi zor gördüm :) tavsiyem bu kart olacaktır , Şaşırtır ve çok mutlu eder Asla aklında soru işareti kalmaz dostum

Seri numarasına bakmadım onu bilemeyeceğim ama hiç gerek yok hala sorunlu kartlar piyasada geziyor.
İşte o piyasada gezen kartlar için Asus çağrı yaptı. Siz de kontrol edin.

Zaten şuanda hiçbir ekran kartı almak mantıklı değil. Stoklarda olmadığı için dünya genelinde fahiş fiyatlara satılıyor.

Ayrıca Sapphire Pulse modeli ısınıyor, XFX Thicc II de aynı şekilde ısınıyor. Nitro+ ve Thicc III alınmalı.

Geri
Yukarı