RX 5700 XT Nitro+ ve Cooler Master MB511 RGB 650W 80+ uyumu

Sabnerto

Hectopat
Makaleler
2
Son düzenleyen: Moderatör:
Sapphire RX 5700 XT Nitro+

Size tavsiyem kasa ve PSU ayrı ayrı almanız olacaktır. Kasa olarak yine MB511 RGB olan modeli alınabilir.

Ekran kartının resmi sitesinde önerilen PSU güç olarak 650W yazmaktadır. Garanti olması açısından 700W yada 750W alınabilir.

Size tavsiyem kasa ve PSU ayrı ayrı almanız olacaktır. Kasa olarak yine MB511 RGB olan modeli alınabilir.

Ekran kartının resmi sitesinde önerilen PSU güç olarak 650W yazmaktadır. Garanti olması açısından 700W yada 750W alınabilir.
Toplayacağım sitede kasa ayrı olarak yer almıyor malesef.O yüzden bu kasada kararsız kaldım.

Bende de aynı kart var psu rahat yeter kart en uzun rx 5700 xt ama kasa ATX sıkıntı çıkmaz ben mATX kasay bile sığdırdım :)

Aynı kasayla aynı ekran kartını aldım. İncehesap kasayı kurup yollamış fakat ekran kartını demonte yollamış. Ekran kartını anakarta taktım fakat güç girişlerinden bir tanesi bağlanmıyor bir türlü oturmuyor. 8 li 2 güç bağlantısından bir tanesi çok rahat otururken diğeri asla oturmuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı