RX 5700 XT Nitro+ yüksek sıcaklık

zangetsu1

Femtopat
Daha fazla  
RX 5700 XT kullanıyorum. Kartın sıcaklık dereceleri gayet 60-70. Normal yani ama bağlantı yeri sıcaklığı aşırı derece yüksek. Az önce Ark Survival'da 105'i gördüm. Bunun nedeni ne olabilir? RX 5700 XT Nitro+ kullanıyorum ve kartın boyu bayağı büyük. Kasayı santim santim tam oldu. Acaba ondan dolayı vs olabilir mi?

RX 5700 XT kullanıyorum. Kartın sıcaklık dereceleri gayet 60-70. Normal yani ama bağlantı yeri sıcaklığı aşırı derece yüksek. Az önce Ark Survival'da 105'i gördüm. Bunun nedeni ne olabilir? RX 5700 XT Nitro+ kullanıyorum ve kartın boyu bayağı büyük. Kasayı santim santim tam oldu. Acaba ondan dolayı vs olabilir mi?
Kasa modelinden kaynaklı olabilir. Kasanın modeli nedir ve ayrıca kaç adet fan var?

105 derece ekran kartının değil, bağlantı noktasının sıcaklığı olabilir. Kasanın kendisinde fan var mı?
zaten bağlantı noktası dedim yukarıda ama genede 105 çok değilmi ark survivala girdikten kısa süre sonra o sıcaklıklara çıkıyor yoksa kart sıcaklıgı iyi baglantı noktası çok yüksek bu arada kasanın özellikleri :
- USB 3.0 FrontSpeed
- EasySwap PitStop 5 HDD yuvası
- VGA TripleMax 37cm (ATI Radeon HD 6870 & NVIDIA GTX 580)
- QuadFan güç kaynağı soğutma
- Üçlü Colorshift
- CableClear kablo yönetimi
- Smart-lock Güvenlik Sistemi (S.S.S.)
- Kulaklık Yuvası

Yeni konular

Geri
Yukarı