RX 5700 XT sistem nasıldır?

Koray1246

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
ASUS ROG STRIX Helios siyah kasa
G.Skill Royale 8x16 GB RAM'den 2 adet. Yani Total'de 32 GB.
Corsair 1200W Platinium 80artı
Gigabyte X570 Aorus Master anakart
Ryzen 5900X işlemci
Sapphire 5700XT ekran kartı 3 adet
Samsung 970 Pro 500GB M.2 SSD.

Sanırım atladığım bir şey yok. Arkadaşlar, derdim saf güç elde etmek ve boştayken PC'yi miningte kullanmak. Artık satın aldım. O yüzden lütfen boş, gereksiz gibi laflar kullanmayın reportlarım rica ediyorum. Sadece bu sistem için bir tavsiyesi olan varsa alabilirim. Henüz param ekstra monitör ve işlemci soğutucu kısmına yetmiyor. 15 gün sonra alacağım onları da. Monitör 4K önerisi için tavsiye bekliyorum. Onun dışında hayırlı olsununuzu alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS ROG STRIX Helios siyah kasa
G.Skill Royale 8x16 GB RAM'den 2 adet. Yani Total'de 32 GB.
Corsair 1200W Platinium 80artı
Gigabyte X570 Aorus Master anakart
Ryzen 5900X işlemci
Sapphire 5700XT ekran kartı 3 adet
Samsung 970 Pro 500GB M.2 SSD.

Sanırım atladığım bir şey yok. Arkadaşlar, derdim saf güç elde etmek ve boştayken PC'yi miningte kullanmak. Artık satın aldım. O yüzden lütfen boş, gereksiz gibi laflar kullanmayın reportlarım rica ediyorum. Sadece bu sistem için bir tavsiyesi olan varsa alabilirim. Henüz param ekstra monitör ve işlemci soğutucu kısmına yetmiyor. 15 gün sonra alacağım onları da. Monitör 4K önerisi için tavsiye bekliyorum. Onun dışında hayırlı olsununuzu alırım.

RAM'ler kaç MHz?

Son düzenleme:
Almışsan sormanın tek amacı egonu tatmin etmek. Ne diyelim. Hayırlı olsun.

İmkanınız varsa iade edin. Mining’de kâr edilmez. İleride ekran kartın bozulunca elindeki para ile anca tamir ettirirsin.

Arkadaş boştayken Mining yapacakmış, anladığım kadarıyla oyun oynarken kapatacak. Mining için ekran kartı devri bitti zaten. Yorum yapmamıza da izin vermemiş. Ne diyelim bilemedim. Önerimizi yaptık geçtik. Kasa kötü değiştir bile diyemedim. Arkadaş mining yaparken sucuk da pişirir artık.

İmkanınız varsa iade edin. Mining’de kâr edilmez. İleride ekran kartın bozulunca elindeki para ile anca tamir ettirirsin.
Kartı alma sebebim iş kullanımı için. Boştayken mining yapacağım.
Peki hayırlı olsun o zaman.
Teşekkür ederim.
Arkadaş boştayken Mining yapacakmış, anladığım kadarıyla oyun oynarken kapatacak. Mining için ekran kartı devri bitti zaten. Yorum yapmamıza da izin vermemiş. Ne diyelim bilemedim. Önerimizi yaptık geçtik. Kasa kötü değiştir bile diyemedim. Arkadaş mining yaparken sucuk da pişirir artık.
İş için kullanacağım. Boştayken mining diye düşünüyorum yani mining olmasa da çok da tın kardeş. Kasanın nesi kötü onu anlayamadım

Kartı alma sebebim iş kullanımı için. Boştayken mining yapacağım.

Teşekkür ederim.

İş için kullanacağım. Boştayken mining diye düşünüyorum yani mining olmasa da çok da tın kardeş. Kasanın nesi kötü onu anlayamadım

Hava almıyor kasa adam gibi, önü mesh yapıda değil cam on kısmı. Kozmetiği çok güzel kabul, ama hava almadığı için sıcak çalışacak.

Geri
Yukarı