RX 5700 XT ve R5 3600 sistem toplama

Swordsson

Hectopat
Vatan Bilgisayar'dan PC toplayacağım. Sizce nasıl olmuş? Bu arada monitör 1080P çözünürlüğünde.

IMG_20200401_215842.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan zorunlu olması saçma geliyor çünkü mağaza kapalı ama neyse.

RAM bunlar daha uygun fiyatlı:

Vatan zorunlu olması saçma geliyor çünkü mağaza kapalı ama neyse.

RAM bunlar daha uygun fiyatlı:
Bir sorun çıktığında ulaşabileceğim bir yer olsun diye ve o kadar pahalı seçmemin sebebi aslında rgb'li olması.
Gayet iyi. Yanlız SSD sorun çıkarabilir onun dışında bişey yok.
Westen Digital ile değiştirdim.

Ekran kartinin fiyati fena degil, illa ROG STRIX olsun diyorsan alinabilir ama diger bilesenler efsane kazik, bende ayni sistem var 3600 + 5700XT, 6.2'ye mal ettim diyebilirim.

Ornegin R5 3600 İncehesap'ta iki haftadir cuma gunleri olan indirimde 1150TL gibi bir fiyata satiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyse fiyatlar gereksiz pahalı neredeyse monitör hariç 10400 TL tutuyor o paraya 3700X-X570-RX 5700 XT Nitro+ alınabilir neyse para sizin.
İtopya yada incehesap tan alamıyorum daha önce yaşadığım sorunlar için bende isterdim 1500-2000 TL daha az ödemeyi fakat en azından aldığım eşyayı korkmadan alabiliyorum.
Ekran kartinin fiyati fena degil, illa Rog Strix olsun diyorsan alinabilir ama diger bilesenler efsane kazik, bende ayni sistem var 3600 + 5700XT, 6.2ye mal ettim diyebilirim.

Ornegin R5 3600 incehesapta iki haftadir cuma gunleri olan indirimde 1150tl gibi bir fiyata satiliyor.
Aldığım bileşenlerin hepsi uyumlu parçaları hangisi en ucuza gelir diye seçmedim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı