RX 5700 yayında pikselleşme sorunu

Azat ÇETİN

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Önceden RX 570 8GB OC ile yayın yapıyordum;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Linkten görebilirsiniz kaliteyi, sonrasında RX 5700 modeline geçtim 2 kartta da OBS ayarlarını aynı kullanıyorum belki de yanlış yaptığım bir yer vardır ama.
RX 5700 ile kalite bu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

izledikten sonra anlayacaksınız arkadaşlar nasıl ve ne yapabilirim? Yorumlarınızı bekliyorum.
@Recep Baltaş Üstadım konu hakkında bir yorumunuz olur mu ki ?
Konu hakkında bilgisi olan yokmu acaba ? :/

Son düzenleme:
Aldığım duyumlara göre RX 5700 sürücülerinde bir problem olduğu bendede daha farklı bir problem var şuan da iade etmeyi düşünüyorum satın aldığınız yerle irtibata geçmeniz iyi olacak.
Öncelikle cevap için teşekkürler yaptığım araştırmalar sonucu, bende böyle bir sonuca ulaştım giderilmicek birşey değil, yazılımsal olduğu için FPS ne göre fiyatı çok çok iyi iade etmeyi düşünmüyorum. Güncelleme yapmaları için sosyal platformlarda etkileşime geçtim ve mail attım beklemedeyim.

Öncelikle cevap için teşekkürler yaptığım araştırmalar sonucu, bende böyle bir sonuca ulaştım giderilmicek birşey değil, yazılımsal olduğu için FPS ne göre fiyatı çok çok iyi iade etmeyi düşünmüyorum. Güncelleme yapmaları için sosyal platformlarda etkileşime geçtim ve mail attım beklemedeyim.

Merhaba acaba bir geri dönüş aldın mı ? Aynı sorunları yaşıyorum bende.

Merhaba acaba bir geri dönüş aldın mı ? Aynı sorunları yaşıyorum bende.
Herhangi bir geri dönüş olmadı sadece AMD OBS Encoder güncellendi içersine High Motion Quality Boost denen bir özellik eklenmiş aktif edildiğinde hızlı sahneleri % 50 daha iyi işliyormuş ama tırt yani. En iyisi RTX serisi yayın için şuanda 1 numara RTX serisi kart alamıyacağım için FX 8350 işlemcili eski PC mi stream PC yapıcam mecbur. Daha'da kullanmam AMD ekran kartı.

Herhangi bir geri dönüş olmadı sadece AMD OBS encoder güncellendi içersine High Motion quality Boost denen bir özellik eklenmiş aktif edildiğinde hızlı sahneleri % 50 daha iyi işliyormuş ama tırt yani. En iyisi RTX serisi yayın için şu anda 1 numara RTX serisi kart alamıyacağım için FX 8350 işlemcili eski PC mi stream PC yapacağım mecbur. Daha'da kullanmam AMD ekran kartı.

Hocam bende RX 580 kart kullanıyorum bende de aynı sorun var forumda inceledim bu konuyu GTX kartı olan kişilerde aynı sorundan müzdarip sorunu çözebildinmi.

Bu konunun gerçekten bir neticeye ulaşması lazım. Anladığım kadarıyla sadece amd tarafında görülen bir durum bu ve çözümü yok. Sadece kimi arkadaşın da dediği gibi görüntüyü çok kaliteli yapıyorum yayına giden görüntüyü bu sefer de yayın da çok yoğun droplar oluyor. Tam bir ortası yok. @Recep Baltaş Üstadım gerçekten yardımınıza ihtiyacımız var nasıl çözülebiliriz bu durumu?

Selamlar 2021 ortasına geldik bende bu sorun halen devam ediyor msi 5700xt gaming x model ekran kartım var yayınlarda gerçekten berbat bir görüntü veriyor sorunu çözen oldu mu acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı