RX 5700XT ETH madenciliğinde hata veriyor

Lydbo

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar. Sistemim şöyle. i5 10400F + ASUS Dual RX 5700XT + Thermaltake TR2 600W. Denemek için madenciliğe başladım bugün. Ayar yapmadım hiç ekran kartına. Ama mining'i başlattıktan 1-2 dk sonra monitör kapanıp açılıyor ve fotoğraflardaki hataları alıyorum. Yardımcı olur musunuz lütfen?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    103,5 KB · Görüntüleme: 106
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    160,9 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam muhtemelen aynı PC'yi aldık ikimiz de. Öncelikle son güncellemeyi indirin ve kurun. Ardından bu videodaki işlemleri takip edin. (Videodaki mining linkindense Claymore's Dual Ethereum'u buradan indirdin.) Videodaki işlemleri de takip ettikten sonra mining programını çalıştırın.

Yine olmaz ve hata alırsanız, kapatın mining programını ve kartınıza attığım görseldeki ayarları "Radeon Settings"den yapın. Ondan sonra ise mining programını tekrar açın.
Mining Ayarları.png

Hocam muhtemelen aynı PC'yi aldık ikimiz de. Öncelikle son güncellemeyi indirin ve kurun. Ardından bu videodaki işlemleri takip edin. (videodaki mining linkindense claymore's Dual Ethereum'u buradan indirdin.) Videodaki işlemleri de takip ettikten sonra mining programını çalıştırın.

Yine olmaz ve hata alırsanız, kapatın mining programını ve kartınıza attığım görseldeki ayarları "Radeon settings"den yapın. Ondan sonra ise mining programını tekrar açın.
Eki Görüntüle 862876

Deneyeceğim hocam hemen teşekkür ederim .
Hocam ayarlarınızın tamamını atar mısınız ? Acemiyimde anlayamadım tam ayarlarınızı.
@Satanay

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı