RX 5700XT PUBG Anti Aliasing sorunu

onur keskin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu oyunda ne yaptıysam bu sorunu çözemedim. Kenar yumuşatmayı ultraya alıyorum ama nafile zaten bu özelliğin çalıştığını da düşünmüyorum bu oyunda. Oyundaki nesneler de titreme mevcut özellikle tellerde uzaktaki evlerde. Sadece VSR ile çözünürlüğü 2K 4K yükseltince titreme düzeliyor bunun dışında hiçbir şekilde düzeltemedim. Fakat oyunu 4K ya çekincede FPS düşüyor bu da ayrı bir sıkıntı maalesef. Steam PUBG'de bu sorunu yaşamış ve çözebilmiş birisi varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Ekran kartım RX 5700XT.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu oyunda ne yaptıysam bu sorunu çözemedim. Kenar yumuşatmayı ultraya alıyorum ama nafile zaten bu özelliğin çalıştığını da düşünmüyorum bu oyunda. Oyundaki nesneler de titreme mevcut özellikle tellerde uzaktaki evlerde. Sadece VSR ile çözünürlüğü 2K 4K yükseltince titreme düzeliyor bunun dışında hiçbir şekilde düzeltemedim. Fakat oyunu 4K ya çekincede FPS düşüyor bu da ayrı bir sıkıntı maalesef. Steam PUBG'de bu sorunu yaşamış ve çözebilmiş birisi varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Ekran kartım RX 5700XT.

Soydaş hocam Windows ayarlarından görünümü performansa ayarladıysanız olabilir o ayar neredeydi hatırlamıyorum bazı arkadaşlarda çözülmüştü.

Ekran kartım RX 5700XT.
Büyük ihtimalle sistem ayarlarında sorun ama kolay çözum istiyorsan Radeon Image Sharpening'i açarak oyna düzelicekmi.

Sorununuz bu olabilir henüz bir çözümü bulunmamakta.

Sorununuz bu olabilir henüz bir çözümü bulunmamakta.
3 yıldır bi çözümü bulunmadığına göre buna katlanıcaz demek ki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Keskinliği %100'e getirin.
Yaptım düzelmedi malesef. Uzaktaki nesneler titremeye devam ediyor.

Geri
Yukarı